Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 éve vagyok együtt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Hogyan lehet úgy együtt élni, hogy ne érezzem azt, csak használjuk egymást?

Figyelt kérdés

azt érzem már jó ideje, hogy csak használás van, elveszünk egymásból, amire épp szükségünk van a másikból.


én a őt abban az értelemben használom, hogy nem szeretek egyedül élni, kell a párkapcsolat, akkor is, ha sok szart okoz.

ő az időmet és energiámat, mert extrovertált, ami miatt intenzív együtt élést akar, bár mára megtanulta tiszteletben tartani, hogy el kell vonulnom pár órára minden nap, hogy magam legyek.


de közben nincs igazi szimbiózis, együtt-érzés, csak eléldegélünk egymás mellett, miközben nagyon mások vagyunk.


a szakítást marhaságnak tartom, borzasztó sok energiát követelne tőlem, hogy újra találjak valakit, és újrakezdjem.


de így sem okés, nem vagyok jól ebben a kapcsolatban, csak vegetálok, mint egy zombi.


ti mit tennétek a helyemben?



#kiábrándulás #megzuhanás #párkapcsolati pokol
2017. szept. 12. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Én egy pillanatig nem maradnék olyan kapcsolatban ahol nem vagyok boldog. Épp nem rég randiztam egy férfivel aki 12(!!!) é után hagyta ott a barátnőjét, holott már 5-6 év után érezte, hogy nem működik. És nem bánja. Köztünk nem lett semmi, mert nem vagyunk egy hullámhosszon, de találni fog vkit. A te életed, elbszhatod már bocsánat mert már beleöltél 7 éve, ölj bele még vagy 20at akkor jobb lesz? Vagy most továbblépsz, rossz lesz pár hétig és utána találkozgatsz nőkkel akikkel jó is lehet talán.


25N

2017. szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy tipikus magyar mentalistás, hogy belenyugszik xy abba ami van és nem mer lépni. Én is magyar vagyok, de mindig keresem a jobbat és megyek előre.
2017. szept. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ti nem használjátok egymást, csak a barátnőd használ ki téged.

Amúgy ez nem magyar mentalitás, hanem tipikus kék pirulás férfi mentalitás. Talán még 7 évig szenvedsz vele, aztán úgysem bírod tovább, de legalább eltosztad a fiatalságod. Pedig a szenvedés helyett mennyi értelmes és hasznos dolgot csinálhatnál magaddal, hogy aztán jobb nőt szerezz.

2017. szept. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A magyar mentalitást arra értettem, hogy akár munka témában is belenyugszanak, ennyi van ez van, nem lépnek.
2017. szept. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Szakitanek. Mi olyan bonyolult ezen?
2017. szept. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
3-as.. látom nem megy a szövegértelmezés. Pontosan úgy írta a kérdező, hogy egymást. Végre valaki, aki elismeri, hogy bizony KETTEN vannak ebben a sz.rban. Miért kell ebbe is belekötni?
2017. szept. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lépsz ki egy sehová sem vezető kapcsolatból, mert nehéz másikat találni? Egy szar kapcsolat még nehezebb. Mellesleg nem létfontosságú párkapcsolatban élni. Azért választ az ember párt, hogy legyenek közös célok és örömök, a megfogalmazásod alapján viszont nálad ez valami kötelező létforma lehet. Nem vagy te kicsit társfüggő?
2017. szept. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tehát csak azért maradsz a kapcsolatban, mert a szakítás energiát igényel, pontosabban az új kapcsolat keresése...én sajnálom a barátnődet, bár ketten vagytok ebben a rossz helyzetben, de az is lehet hogy ő szeret és nem így gondol rád, hanem elfogad téged így. De mi csak a te oldaladról ismerjük a sztorit és az elég kiábrándító. Az ilyen végtelenül lusta és enervált ember maradjon inkább egyedül.
2017. szept. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van egy jo kapcsolatotok. Keressetek kettotoknek kozos programot vGy sportolast.


Nektek csupan uj programok hianyoznak.

N

2017. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, pont ez az, ami a mai 30-körüliek felfogásában rossz. Nem szakítunk, mert hátha nem lesz más. Márpedig foglalt pasinál nem szokás próbálkozni, így esélyt se adsz magadnak, hogy megtaláld a boldogságot, otthon meg egyre több lesz a szar, és csak tolod bele az időt, energiát és pénzt, ami sose fog megtérülni úgymond. Ha nem lehet megjavítani, le kell lépni.

Én leülnék asszonnyal megbeszélni, hogy tudunk-e tenni valamit. Ha igen, akkor adnék még időt kettőnknek és odatenném magam, hogy rendbe tegyük a dolgot, ha nem, akkor cuccolnék.

2017. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!