Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem beszéltem a barátommal 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem beszéltem a barátommal 2 hétig és ezért most tartoznék neki egy bocsánat kéréssel vagy csak szerintem van felfújva?

Figyelt kérdés

Elmentem két hétre a bátyàmhoz látogatóba. Ő Veszprémben lakik én meg Pesten és a munka,barátok egyéb elfoglaltsàgok miatt nem láttuk egymást 8 hónapig. Telefonon meg szinte semmit nem beszéltünk és üzenetet se nagyon küldtünk egymàsnak. A két hetet vele töltöttem és a lakótársaival. Kirándultunk, voltunk erre arra. Ez idő alatt nem beszéltem a barátommal telefonon,skypon. Ennyi időt kibírtam nélküle,hiànyzott persze de nem a vilàg végére mentem és nem is örökre. Smst küldtem neki egyszer-egyszer,de abban inkàbb felőle érdeklődtem,hogy miujsàg vele,minden rendben van-e és puszilom. Feleslegesnek tartottam,hogy ezért hívogassam vagy neten meséljek neki vagy ő nekem. Úgy voltam vele majd személyesen beszélünk eleget. Ő másképp gondolta,mert kb mindennap írt üzenetet, kérdezett valamit vagy csak úgy írt pár kedves sort, de az már sok volt amikor hívogatott is. Nem sűrűn,nem zaklatott. De minden este 9-10 óra környékén megcsörgetett. Kétszer is beszéltünk amúgy,de minden màs alkalomkor vagy nem vettem észre hogy hívott,mert mindig levagyok némítva vagy írtam neki smst,hogy most nem jó,nem érek rá vagy késő van és tényleg egésznap jövés menés volt. Nem volt kedvem beszélgetni még órákat telefonon. Mindig megkérdeztem,hogy mivan vele,ha baj van akkor jelezzen. De ne keressen folyamatosan! Ezért nagyon össze veszett velem,mert sértve érzi magát. Ráadàsul mind ezt az első nap amikor hazajöttem az nap este veszekedtünk. Nem mondta,de mintha gyanakodott is volna,hogy màssal voltam és màshol? Lehet csak rosszul vettem ki a szavaiból,de ezért is felment bennem a pumpa,mert egyértelműen túl tolta és nagyon érzékenyen érintette,hogy nem beszéltünk. Tényleg szeretem őt,és hiányzott is nekem,de utálom ezt a netes,telefonálosdit. Ha hosszabb időre mentem volna akkor úgy is telefonálunk..de csak 2 hétről volt szó. Az szerintem nem annyira sok idő. Nem tudom ti mit gondoltok,de a barátnőm totàl a párom pártját fogja. Neki elmeséltem mekkora veszekedés lett ebből. A bátyám szerint ez az egész csak a féltékenységről szól. Nekem ez már kezdett magas lenni. Ez az első párkapcsolatom 10 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Mindig minden nagyon jól működött köztünk és szeretjük egymást. És most ez a 2 hét különlét meg tönkre tett mindent. Nagyon haragszik rám,látom rajta hogy még fàjó pont ez neki. Jogos? Talán tartozom neki egy bocsànat kéréssel? Szerintem ez nagyon fel lett fújva.


21/L 29/F


2017. szept. 12. 12:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha az én barátnőm lennél, már nem lennél a barátnőm :D
2017. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem is tudom


1.Ő is kezdeményezhetett volna

2.Én az ő helyében úgy érezném, hogy nem igazán számítok, nem vagyok fontos a számodra, eszedbe sem jutottam amíg ott vagy. Nem rinyálnék miatta, de rosszul érintene. És igen, felmerülne, hogy vajon végig a bátyáddal voltál-e vagy valami más is történt... Ez egyáltalán nincs "túltolva". Ha 3 nap lenne akkor igen, de 14 nap elég sok.

2017. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%

nem az volt, hogy se kép se hang 2 hétig, írtál neki, de neki ez nem volt elég

azért 29 évesen kicsit nagyon túl tolta ezt a dolgot

2017. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Ez komoly? Kérdező, nem vagy véletlen 12 éves?


Ahoyg az első is írja, már nem lennél a barátnőm.


Nagyon szereted, satöbbi, satöbbi, és még neked áll feljebb, hogy fel mer hívni, mikor két hétre lelépsz?


Arra mondjuk kíváncsi lennék, te mit szólnál, ha a barátod közölné veled, hogy most elmegy bulizni a haverjaival két hétre. Ne keresd, ne írj neki, majd küld pár SMS-t ha épp ráér.


Remélem, dobni fog. Jobbat érdemel nálad.

2017. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Abszolút jogos. Ne haragudj, de ennyire tojni a barátod igényeire...örülj neki, hogy nem dobott ki. Nem elég, hogy lelépsz 2 hétre, még normális kapcsolattartásra se vagy hajlandó. Annyira fájt volna napi 10 percet telefonálni vele? Te a jóég tudja hol és kivel szórakozol, őt meg egye otthon a fene. Te hogy éreznéd magad fordított helyzetben?
2017. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon azt érezném, hogy az utolsó vagyok a fontossági listádon és neked aztán konkrétan mindegy, hogy vagyok-e, vagy nem. Egyetértek a pároddal, nem tolta túl. Konkrétan le se sz.rtad két hétig. Ebből minden lejön, csak az nem, hogy szeretnéd őt. Ha van egy kis önbecsülése, nen a sértődöttet játsza, hanem keres olyan lányt, akit érdekel.

22/L

2017. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Aha,értem akkor lehet tényleg hibáztam és neki van igaza.

Kerestem őt tényleg. Írtam neki smst. Amiben tulajdonképpen csak kérdéseket tettem fel neki. Érdeklődtem,hogy minden oké-e vele,milyen napja volt és írtam,hogy bármi gond van akkor jelezzen és "repülök is haza". Azt is írtam neki,hogy hiànyzik és puszilom őt,azt pedig egy rövid telefon beszélgetéskor mondtam neki,hogy majd inkább személyesen mesélek. Tényleg a testvéremmel voltam. Rengeteg programot csináltunk, de csak ketten voltunk jórész, szerencsémre nem kellett a lakótársaival sokat lennem. Nem megy a barátkozás és nem is miattuk voltam ott,hanem a tesómhoz mentem.

2017. szept. 12. 12:17
 8/36 anonim ***** válasza:
53%
Az a legnagyobb gáz véled,hogy számodra ez még kérdés. Ő is biztos jól el tudna szórakozni a nővére , vagy húga lakótársaival, ha lenne. Szerintem itt mindenkinek lejött , hogy volt ott valaki , akivel szívesebben töltötted az idődet. Csak azt nem értem miért kell még itt is kamuzni.
2017. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen jogos. Nem való neked ez a párkapcsolatosdi. :)

Engem az is felb*sz, ha csak 1 napig nem ír vissza az adott lány, miközben randi van megbeszélve, meg ilyen olyan találkozgatás, aztán egész nap fent van, lelép, feljön, lelép, feljön. :)


Ezzel csak azt éreztetik az ember felé, hogy rohadtul nem fontosak. :)

2017. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Az sok mindent elárul, ha napi tíz percet sem akarod a parod hangját hallani. Tényleg csodálom, hogy volt kihez hazamenned egyáltalán.
2017. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!