Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kap ilyen üzenetet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap ilyen üzenetet a férjem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten éjszakás, így nem viszi be a szobába a telefonját, nehogy felébresszék. Én itthon vagyok, 39 hetes terhes vagyok.Ma kapott egy ilyen üzenetet amit megnéztem, mert azt gondoltam nincsenek titkaink: SMS alapú chatrendszerünk egyik tagja Krisztina jelezte, hogy szívesen flörtölne veled. Ha te is szeretnél megismerkedni vele, akkor küldd vissza az OK szót. Kicsit ideges lettem, de nem tudom hogy ilyet csak akkor kap valaki ha regisztrál valahova vagy csak random számokra küldik. Valaki tidja a választ?
2017. szept. 12. 12:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
13%
Fé-fé fé-félrekúr :D
2017. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
90%
Véletlen számra nem küldik, csak ha regisztrált
2017. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
87%
De az is lehet, hogy évekkel korábban volt fent aktívan, de a görények máig küldik a baromságokat. Én is szoktam kapni, de tudom, hogy kamu.
2017. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Értem :( hát ez a száma kb. tavaly nyár óta van úgyhogy olyan régóta nem regisztrálhatott. Rohadt szar érzés így 39 hetesen. :(
2017. szept. 12. 12:36
 5/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem jót jelent. Sajnálom, hogy pont szülés előtt kellett megtudnod.
2017. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha rákérdezek akkor ugyis kitalál valamit, nem vagyok egy műszaki zseni ő ért ezekhez, simán kimagyarázná, hogy én úgysem értek ehhez.
2017. szept. 12. 12:38
 7/50 anonim ***** válasza:
66%

Valahol regisztrált, kérdés hogy hol, mikor, milyen célból.


Lehet hogy valami régi regisztráció nyomán küldözgetik a mai napig.


Van olyan társkereső-csevegő oldal ahova én is regisztráltam, majd később véglegesen töröltem a fiókomat, mert már nem érdekelt.

Ennek ellenére folyton jönnek a hasonló üzenetek (ki passzol hozzám, ki szeretne csevegni velem, hány új tag van nézzem meg stb)

2017. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy applikàció azt nem tudom minimum ismerkedésre van kifejlesztve de bem hinnem hogy Ismerné Krisztinát làtta a képét ès bejelolte hogy ismerkedne Krisztina
2017. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
81%
Nezz utana a kuldo szolgaltatasnak, hogy hogy mukodik. Egyebkent en kidobnam, a legundoritobb fajta aki a terhes parjat kepes megcsalni, es igen, SMS szex meg minden szar annak szamit.
2017. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy az egyik kommentelo irja a kerdes milyen céllal reggelt ha mondjuk nincs szex lehet az ottani kèpekre rejszol
2017. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!