Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok ezek miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok ezek miatt a párotokat?

Figyelt kérdés
Együtt élünk és meg is kérte a kezem. De egyre jobban azt értem hogy nem illünk össze. Sose kedveskedik nekem, max megveszi amit szeretnék, de nem gyengéd, sem romantikus... Amikor már úgy megbánt hogy sírok, akkor is csak áll és annyit mond hogy ne bőgjek. Ölelést, bújást ne is várják tőle mert ő nem nyálgép és amúgy is ideges amikor sírok. Azt mondta inkább törjek össze valamit, attól majd megnyugszok. Állandóan tőlem várja hogy simogassam meg gyengéd legyek vele, és ha szex lesz belőle el se bír élvezni ami engem megint fusztrál... Én így ebbe már belefáradtam, ő meg nem hajlandó semmire, mert én se...
2017. szept. 12. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Alapból nem vágom, hogy ilyen embernek miért mondtál igent.

Mindenki megeszi, amit főzött.

2017. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nem szeretem magam kínozni érzéketlen tuskókkal, ezért nem maradnék együtt olyan emberrel, aki semmibe veszi az igényeimet.
2017. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvan el, ez kerdes?
2017. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És te miért is vagy vele? Aki ennyire képes, hogy mikor sírok, ennyit mond, hogy ne bőgjél, az kuka.
2017. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

aham.. tehát ő nem nyálgép, hogy simogasson, de tőled viszont elvárja..

Sok szépet nem tartogat majd a házasélet, a döntés a tiéd. Én nem folytatnám ezt a kapcsolatot.

2017. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

"Sose kedveskedik nekem, max megveszi amit szeretnék, de nem gyengéd, sem romantikus... Amikor már úgy megbánt hogy sírok, akkor is csak áll és annyit mond hogy ne bőgjek"


Ez minden kapcsolatban megtörténik, csak az a kérdés hogy mondjuk 2 vagy 3 vagy 5 év után-e. Az elején (nemtől függetlenül) mindenki más, mint később amikor beleszokik a hétköznapokba.

2017. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked még kérdés?
2017. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Ez a tipikus, minden szar vele, de azért szeretem :D
2017. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként vagyok ilyen, azzal a kivétellel, hogy nemhogy nem várom el a simogatást meg ilyeneket, de utálom is ha ezt csinálja!

Ettől még nem vagyok rossz ember, megbízható és hűséges vagyok, csak nem bírom az ilyeneket! Nem szeretem kimutatni az érzéseimet, mert akkor sebezhetőnek érzek magam, azt meg senki nem szereti!

Te meg ha ilyen gyenge vagy hagyd ott és keress olyat akivel esténként ősszebújva bőghetsz valami csöpögős szaron

2017. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miert mondtal neki igent?
2017. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!