Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tesztelni szeretne vagy nyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tesztelni szeretne vagy nyílt kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

A barátnőm 29 éves, én meg 21. A barátnőm mondta, hogy még fiatal vagyok, csajozzak még. Nyugodtan menjek el csajozni, ismerkedni és ha úgy adódik, akkor szexeljek másokkal is, de Ő nem fog elmenni pasizni, meg lefeküdni másokkal, megvár engem, amíg kiélem magam más lányokkal. Mondta, ha nem megyek el csajozni, ismerkedni, akkor szakítani is képes lenne. Mondta, hogy nem zavarná, én pedig tudom róla, hogy baromira zavarná, elég féltékeny típus. Nagyon szeretem Őt, de erre nem lennék képes. Ő nem akar pasizni, de engem elzavarna csajozni.

Most csak tesztelni szeretne? Kíváncsi, hogy "megcsalnám-e"? talán Látni szeretne egy másik lánnyal, hogy tudja-e, hogy szeret-e? Megmondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó csajozni, mivel Őt szeretem és vele vagyok.



2017. szept. 12. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy "tesztelni" akar. Azért elég beteg gondolkodásúnak kéne lennie.

Csajozzál nyugodtan.

2017. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alapbol infantilis a csaj de tesztel
2017. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy nem tesztelni szeretne?

Nem fogok csajozni, nem tudnék, mivel vele vagyok és Őt szeretem.

2017. szept. 12. 13:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Én se annak nem vagyok a hive hogy no legyen idosebb se annak hogy ferfi de ez volt az utolso hogy leirtam
2017. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha tesztel, akkor tényleg infantilis, ahogy a második írja.

Szerintem valószínűbb, hogy nem tekint komolyan a kapcsolatotokra a korkülönbség miatt, ezért akarja lazára venni.

2017. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagyok felfogni, hogy lehet egy ilyen gyerekes, játszmázós pi**át szeretni. Ha tesztel, akkor azért undorító, ha komolyan gondolja, akkor azért. Fogsz te még sokat szenvedni egy ilyen ostoba, éretlen fruska miatt, de a te életed, úgy cseszed el, ahogy jólesik.
2017. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se veszi komolyan ezt a kapcsolatot veled, éppen a korkülönbség miatt. Érettebben gondolkodik, mint te, előrelátó, tudja, hogy az ilyen kapcsolatok rövid ideig tartanak, mert hiányzik belőlük az egyensúly.

Nyugodtan keress mást, aki illik hozzád korban is!

2017. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont, hogy 29 éveshez képett nagyon éretlen a barátnőd. Szerintem csak magának generál problémákat azzal, hogy elkezdett kombinálni a köztetek lévő korkülönbség miatt, holott amúgy nincs is jele annak, hogy ez problémát okozna köztetek.
2017. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Épp ellenkezőleg, én sokkal érettebb és előrelátóbb vagyok. Érettebben és felelősségteljesebben gondolkozok, mint Ő. Úgy viselkedik néha, mint egy 16 éves.
2017. szept. 12. 14:04
 10/14 A kérdező kommentje:
A korkülönbség nem okoz problémát, az nem zavar minket, sőt, nem is látszik. Nagyon fiatalnak néz ki.
2017. szept. 12. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!