Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is észrevette már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette már, hogy a rendes, kedves lányok nagy része már párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Maradtak szép szingli csajok, de róluk meg hamar kiderül, hogy miért szinglik. Már a kevésbé szép, de normális lányok is foglaltak.
2017. szept. 12. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez logikus. A kedves lányokat megbecsülik, a ribizlik meg nem kellenek senkinek. Legalábbis nem párkapcsolatra.
2017. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Ebben mi a kérdés?

Mi a meglepő?

2017. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogy miért a felszínes lányok után sírnak továbbra is itt a férfiak? Tegnap is volt egy kérdés, amiben egy srác sírt, hogy neki Kárpáti Rebeka féle csaj kell honnan szedjen drága ruhákat meg órát, hogy egy ilyet meghódíthasson
2017. szept. 12. 14:36
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
De jó neked, hogy ismersz minden nőt...
2017. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Engem nem zavar ha vannak bajai egy csajnak a lényeg hogy olyan bajai legyenek amire én tudom a megoldast az enyeimre meg ő
2017. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen.


Üdv: Egy vak süketnéma.

2017. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Én rendes vagyok mégis egyedül :( ÉN inkább úgy fogalmaznék,hogy a párkapcsolatban élő nők általában kedvesebbek,vidámabbak mivel harmóniában élnek,boldogabbak hiszen van kivel megosztaniuk a mindennapjaikat,de ez szerintem fordítva is igaz.
2017. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Ezzel nem értek veled egyet!

Nem annak a függvénye, hogy ha vki szingli akkor "problémás".

Tudod vannak olyan férfiak,akik a rendes lányokat is egy kalap alá veszik az olcsó lányokkal és úgy bánnak velük...na innentől kezdve egy rendes lány óvatosabb lesz, bizalmatlanabb esetleg ha megismerkedik egy normális fiúval lehet ezért hezitál és tűnik a lány problémásnak.

2017. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, de hát ez teljesen logikus.
2017. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, észrevettem.
2017. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!