Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 felett miért vagy egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 felett miért vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Életkort nemmel kérek :)
2017. szept. 12. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Mert férfitöbblet van a táskeresőkön, kicsi a péniszem, gátlásos vagyok, alacsony, és nincs nettó 200 ezer a havi fizetésem. Hát ezér! Remélem, nem hagytam ki semmit.
2017. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kifogások helyett: sokat válogatsz, nem mélyíted el a kapcsolataidat, ez se jó az se jó. Ha így gondolkodtam volna, soha életbe sem lett volna családom.

38N

2017. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert most ért véget egy hosszú kapcsolatom, és nem stílusom egyből más karjaiba rohanni vígaszért.
2017. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert sok 30felett ismerősöm van, akik egyedül vannak. Mindegyik megmagyarázza, hogy miért, általában pozitív választ próbálnak adni pl hogy egzisztenciát szereznek, karrieristák, nincs idejük kapcsolatra, stb. Úgy érzem ezek az emberek a csalódottságukból kifolyólag bújnak kifogások mögé, ami hiába jogos, mégis megtagadják maguktól a boldogságot.
2017. szept. 12. 15:08
 5/16 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok meg 32, de azert vagyok egyedul, mert meg nem talaltam meg az exem ota azt a not, akivel kapcsolatot tudnek elkepzelni.


Kapcsolatfuggo pedig nem vagyok, hogy valakivel csak ugy osszejojjek, mert nincs mas. A neha osszejarunk szexelni dolgot nem szamitom kapcsolatnak.

2017. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert több hosszú kapcsolat után még nem találtam meg a megfelelőt.

32n

2017. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"mégis megtagadják maguktól a boldogságot"


Sokan párkapcsolatban, házasságban is boldogtalanok. Ennyire direkt összefüggést én nem feltételeznék.


Én a magam részéről azért, mert tapasztalataim szerint a nők 99%-a feleannyira sem érdekes, mint pl. a munkám. A maradék 1%-kal pedig úgy tűnik, nem igazán keresztezzük egymás útját.

2017. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

37 évesen elváltam, most 40 vagyok. Mivel gyerekem van, nem akarok akárkit az életembe ráncigálni, így elvagyok egyedül. Ha szembe jönne velem egy férfi akivel kölcsönös a vonzalom, nem zárkóznék el tőle, de nem vagyok társfüggő.

Na jó, meg az önbizalmammal is vannak gondok :-)

N 40

2017. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert még szűz vagyok.
2017. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert rosszakat fogtam ki, egy idő után mindenkiből előbújt a kisördög , és sok esetben csak az elején volt varázs sajnos hamar elmúlt.


És a másik, hogy túl sok esetben voltam szerető, túl sokszor szerettem bele és voltam együtt olyan nőkkel akik házasok voltak. És voltam olyan hülye, hogy néha reménykedtem, hogy el fognak válni de sajna nem.


Szóval több mindenben voltam én is hibás de sokszor csak csúnyán melléfogtam.

33/f

2017. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!