Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándékozás minden hónapban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékozás minden hónapban?

Figyelt kérdés

Mit szólnàl, ha a baràtnőd felvetné, lepd meg minden hónapban valami aprósággal (van kívànsàglistàja is), olyan 1500-5000Ft értékben, mert neki egyszerűen jól esne.


Követelőzés vagy természetes?


2017. szept. 12. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem vezetném be ezt a rendszert! Óvodás? Vagy mi van vele?
2017. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
1500-5000? Ez aztan az osszeg.
2017. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szó sem volt hasonlóról. Viszont, alkalomszerűen, ha látok olyat, aminek tudom hogy örül, azt megkapja, akár két hetente, hetente is. Egy kapcsolatban, nekem is jó, ha a párom örül, boldog:)
2017. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de ez aljasság kicsit. Tegyen bele egy lány is legalább annyit a kapcsolatba mint egy fiú. Oké hogy ha a barátom helyett én akarnék fizetni a baràtom megsértődne de mikor megleptem csak úgy egy olyan tárggyal amit tudom, hogy szeretett volna nagyon boldog volt.

Ha pasi lennék biztosan megfontolnám, hogy járjak-e egy ilyen lánnyal. Nem vagyok mikulás már bocsi

2017. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szivesen meglepem az aktualis paromat ajandekokkal, de ez a kivansaglista es a kotelezove tetel nem jonne be.


Szerencsere normalis parjaim voltak, akik sose kertek volna ilyet.

2017. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még sosem találkoztam ilyennel. Az ajándékozás pont akkor igazán nagyszerű, ha nem kötelező jelleggel teszi az ember. Összegtől függetlenül, de pont ez teszi értékessé.
2017. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utoljara kb 8 eves koromban volt rendszer ebbol, hogy anyam akkori elettarsa szinte minden heten hazahozott melo utan valamelyik nap valami plusst vagy egyeb aprosagot. Termeszetesen kisgyerekkent mivel rendszeres volt, mindig vartuk es oroltunk neki. Valahogy felnottkent viszont nem jutott meg eszembe a parom ele allni, hogy lepjel meg minden honapban 1500-5000 ft kozott valamivel XD Ennel ertelmesebbnek tartom, ha mondjuk van egy fix randinap, amikor kicsit elengeditek magatokat es mindig bevallaltok valami nem mindennapi programot, ez pl hosszu egyuttelesnel hasznos is lehet, de az, hogy minden honapban hazaallitson valami szirszarral, ez eleg dedosan hangzik.
2017. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként hülyeségnek tartom ezt, ez egyáltalán nem természetes.
2017. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőként nem tartom ezt normálisnak. Majd a párom akkor lep meg, amikor úgy érzi, hogy meg akar, szívből jöjjön, ne kényszerből.


28/N

2017. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!