Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kellene rosszul éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kellene rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés

Megy a szex már 1 órája, 1x - 1x elmentünk mindketten, megkértem, hogy csináljuk már még, mert nekem nem kell sok. Oké, mégis sok kellett volna, mert már csináljuk ugye 1 órája, volt felül, háton, oldalánfekve, nem akarok elfele menni. Mivel unja a lány, ezért nyafog közben, a gumi is kiszakadt 3x is, többet ilyen olcsó szarságot nem veszek, ez biztos, mindegy, megy a nyávogás, ami persze mégjobban lelomboz és nem tudok koncentrálni. Az oldalán fekszik, nem akar bemenni már, idegből fogja, rám mászik, lovagol, benyögtem egy poént, erre lepofozott. Jó, visszafogtam magam, jópofát vágtam, nem foglalkoztam vele, próbáltam koncentrálni. 2 percre rá próbálom megcsókolni, erre elhúzódik. Ekkor fogtam, mondtam, hogy oké, hagyjuk az egészet. Ő: "Ugye most nem akarsz duzzogni?" :DDD Még neki áll feljebb, hogy én duzzogniii? Miközben lepofozott, nem csak ilyen tasli, rendes pofon az arcomra, aztán meg el is húzódik, na, hát én nem leszek senki kutyája, szóval fogtam, felöltöztem. Ő is, közben közöltem, hogy legközelebb, ha unja, jó lenne, ha mondaná, nem pedig ez.. Felöltözött, kimegy, mondom, hogy Most mi a problémája? "Semmi, nem akarok veszekedni." Viszont most tudott puszit adni és lelépett.

Most én itt mi rosszat csináltam? A poén is a saját kifigurázásom volt, hogy nem vagyok képes elmenni, erre ezért lepofoz.. Mellesleg sokszor pofonnal próbálja megoldani azt, ami nem megy verbálisan, de elszámolok 3-ig ilyenkor, pedig baromira férfiatlannak érzem magam ekkor és az is vagyok, más ezért rég visszaütött volna, vagy közli, hogy az utolsó volt, de még ez is neki állna feljebb.

Valószínű, hogy arra fog várni, hogy én bocsánatot kérjek tőle.


2017. szept. 12. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ti ilyen mentalisan serultek vagytok?
2017. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt megkérdezhetnéd magadtól is, arra könnyebb a válasz és egyértelműbb.
2017. szept. 12. 17:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom. Te mennyit fizetsz neki? Biztos ugyan olyan arban jobb not is kapsz.
2017. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kb 6-7.000 forintot költöttem rá 1,5 hónap együttlét alatt.
2017. szept. 12. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mindketten retardált módon viselkedtek, szerintem megérdemlitek egymást. Ha több eszed lenne egy marák forgácsnál nem lennél együtt egy olyan ostoba tyúkkal, aki pofozkodással oldja meg a problémáit.
2017. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó résszel egyetértek sajnos. Csak vagyok olyan gyenge szar, hogy a punciért elnézem ezeket.
2017. szept. 12. 17:38
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

"Csak vagyok olyan gyenge szar, hogy a punciért elnézem ezeket."

A felismerés már megvan, most már csak kezdened kellene vele valamit, ha nem akarsz állandóan ilyen idióta hisztérikákat összeszedni - ez téged is nagyban minősít egyébként. Szvsz önismeret és akaraterő kérdése az egész, de én sose voltam gyenge szar, szóval nem tudok empatizálni.

2017. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

"ha unja, jó lenne ha mondaná"


Előtte meg írod, hogy nyafogott meg nyávogott, hogy unja...



Szex közben nem szabad poénkodni, pofozkodni meg taplóság, szóval... Hm döntetlen.

2017. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Megérdemlitek egymást. Mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakított.
2017. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak a kérdés nem erre irányult 2bit.
2017. szept. 12. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!