Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el finoman a barátnőmnek, hogy a legtöbb sztereotípia igaz rá, és nem jól ítéli meg magát?

Figyelt kérdés

A barátnőm évek óta rendszeresen válaszolgat ezen az oldalon, elég feminista hangvételű válaszokat ír, minden nőket ért kritikát véres szájjal kikér magának, és elmeséli, hogy mennyire más, ő kivétel. Holott egyáltalán nem az, szinte minden igaz rá, teljesen olyan a vitakultúrája, logikája, amiket viccelődésből szoktak a nőkre aggatni. Azt is kikéri magának, hogy a nők általában nem értik a matematikát, holott egy egyszerű trigonometrikus egyenletet nem tud megoldani, pedig középiskolás anyag.

Igaz rá az is, hogy összehozott egy diplomát, és ezért iszonyú nagyra tartja magát, pedig valós szaktudása nem sok van.

Hozzátennék még annyit, hogy néha az oldal hitelességét is roncsolja. Például olyan kérdésekre válaszolgat, amelyek fullos nőkről szólnak, leírja az idealista dolgait, hogy nem számít az izom, pénz, státusz, ezek nélkül is meg lehet őt kapni. Holott ő messze van attól, akit fullosnak lehet nevezni. Én szeretem, számomra szép, de mindenki tudja, hogy van a női szépségnek egy egészen más kategóriája, amit csak rengeteg ráfordítással, kiegészítővel (műszempilla, póthaj) lehet elérni, nem azzal a napi 1-1,5 órával, amennyit ő szán magára. Nem ismeri fel, hogy nem neki szól a kérdés, és belerondít abban, amikor férfiak, akik mégiscsak rendelkeznek tapasztalatokkal, őszinte tanácsokat adnak egymásnak.

Folyamatosan szidalmazza az oldal férfiközösségét, holott szerintem semmi probléma nincs itt senkivel, maximum néhány trollal.


Engem ne támadjatok, én szeretem a barátnőmet, és engem nem zavar, hogy nem olyan, amilyennek képzeli magát, csak az zavar, hogy minden nap téma ez a sok butaság, és egyre nagyobb az egója. Nekem nem kell olyan nő, amilyen ő olyan görcsösen akar lenni, szóval szeretném, ha belátná ezeket a dolgokat, elfogadná magát és leállna.

Hogyan tálaljam ezt a témát?


2017. szept. 12. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Épp most tálaltad neki. Most pedig dugd el a serpenyőket és tegyél be egy füldugót.
2017. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs gépközelben most egy ideig. :P
2017. szept. 12. 19:14
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen más elképzelésem van a fullos nőkről, amik köszönőviszonyban sincsenek azzal, amit most megpedzegettél a műhajjal, műszemmel, műésszel.
2017. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

A póthajas/műszempillás résznél azt gondoltam, hogy ez egy trollkérdés és együtt írtátok ki, ezt pedig egyenlőre tartom.

Nem tudom kire gondolsz bár lenne 1-2 tippem viszont azokat értelemszerűen nem mondom. :)

2017. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"van a női szépségnek egy egészen más kategóriája, amit csak rengeteg ráfordítással, kiegészítővel (műszempilla, póthaj) lehet elérni, nem azzal a napi 1-1,5 órával, amennyit ő szán magára"


Hát szerintem is más kategória, csak abban nem vagyok biztos, hogy a szépségnek más kategóriája-e...

2017. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%

tökre találkoznék vele.

Hímsovinizmus Rulez! ^^

2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, hogy az itt válaszolgatók valóban olyanok, amilyennek leírják magukat? Hát, üdv az internet világában...! :)


A barátnődre vonatkozóan: érdemes lenne leülni, és finom a tudtára adni, hogy így gondolod.

2017. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem trollkérdés. Ha megnézitek az igazán gyönyörű, 10/10-es nőket, akiken tényleg minden fájdalmasan tökéletes, sosem természetesek, és nem annyi energia van a külsejükben, mint egy átlag dolgozó nőnek.

Annyit mondok, hogy a barátnőm 3 éve van az oldalon, és mi 1 éve vagyunk együtt.

2017. szept. 12. 19:23
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek! Hol van Lorem Ipsum?
2017. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Ő írja a kérdést, csak a pasijának adja ki magát :)))
2017. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!