Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem ezeket? Ùgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezeket? Ùgy érzem az őrületbe kerget!

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy a pàrom istentelenül horkol és kapàlòzik éjjel. Rendszeresen nem alszom miatta fél éjszakàkat, felidegesìtem magam és kikényszerülök a nappaliba a keskeny ülőgarnitùràn nyomorogva aludni ( màr ha el tudok) orvoshoz nem megy, megoldàst nem keres rà, valòjàban szerintem lesz@rja, hogy nem bìrok mellette aludni. Letudja annyival, hogy jobban le kéne magam fàrasszam és akkor tudnék aludni, nem a horkolàsàra figyelnék, hàt kössz!!! A màsik dolog ami rohadtul idegesìt, hogy elvárja, hogy minden hajnal 4-kor keljek fel neki szendvicseket gyàrtani a melòba. Ha nem csinàlok neki kajàt, akkor napi 1500-akat elcsesz ilyen olyan üditőkre meg péksütire, ami szerintem luxus. A durva dohànyzàst meg sem emlìtem amitől undorodok. Én is cigiztem de letettem mert elundorodtam a sajàt cigiszagomtòl és hogy rossz ìze volt a szàmnak stb. Azòta nagyon irritàlnak a dohânyzòk.Mivel töltős cigit szìv, hajnalba megtölteni egy doboznyi cigit, arra természetesen van ideje, csinàlni magànak pàr szendvicset,,arra nincs. Szàmomra ez nonszensz. Ha felhozom neki ezeket a témàkat megsértődik mint egy òvodàs. Komolyan a szakìtàson gondolkozok, mert az idegesìtő szokàsai sokkal nagyobb tùlsùlyban vannak, mint ami nekem belefér. Nem vagyok az anyukàja meg a cselédje se, hogy kiszolgàljam folyton kajàval. Főzni főzök naponta vagy kétnaponta, de azért na...... Megbeszélni màr nem tudjuk ezeket mert én nem tudok màr szépen hozzàszòlni, ő meg ùgy viselkedik mint egy dedòs hülyegyerek.Pròbàltam magam higgasztani, hogy nekem is vannak idegesìtő szokàsaim amiket ő is eltűr, de nem hat. Igazàbòl mindig oda lyukadok ki, hogy sz@rok rà mit gondol ròlam, vagy mi tetszik neki és mi nem. Nekem màr semmi nem tetszik amit csinâl. Esténként bedöglik az àgyba és csak jàtszik a telefonjàn. Ezt is kértem màr, hogy kicsit hanyagolja, leszarja. Gondolkoztam este lelépek valahova (sosem szoktam amùgy), arra tuti kizökkenne a kis rutinjàbòl és megmondom neki, hogy azért nincs kedvem az idiòta tv műsorokat bámulni "vele" este, hogy ő csak telefont nyomkod. Kb mindegy, hogy ott vagyok vagy nem. Nem faceboookozik, nem irogat senkivel csak jàtszik szàmomra bugyuta jàtékokkal. Én nem szoktam jàtszani, nem szeretem a tvt mert baromsàgokkal van tele, neki meg elképzelhetetlen, hogy anélkül aludjon el. Én van hogy ha otthon vagyok napközbe be se kapcsolom, mert nem érdekel, inkàbb zenét hallgatok. Sokszor lesokkol a gondolat, hogy hogy birtam ki 4 évet vele.... pakoljak?
2017. szept. 13. 04:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem, minek vagy egy ilyen prolival egyutt.
2017. szept. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ez már nem párkapcsolat.

mi lesz ebből még négy év múlva??

2017. szept. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pakolj. Épp elég időt vesztegettél rá az életedből. Most már magadra kellene koncentrálnod,hogy normális, célokkal teli kapcsolatot alakíts ki, mert így csak magadtól veszed/veszi el a lehetőséget a boldogságra.

Én semmiképp nem maradnék, láthatóan a szerelem is elmúlt, értelme sincs maradni.

2017. szept. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy sebeseggel menekulj!!!
2017. szept. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Boldogtalan vagy, a párod lesz@r... Még a héten menj el tőle és vissza se nézz!
2017. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó kérdés, hogy lehet egy ilyen embert bírni. Én biztos nem lettem volna képes rá.
2017. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan miért vagy együtt egy ilyen alpári majommal?
2017. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Gondolkoztam, hogy ezek vajon régen is ìgy voltak, csak akkor még nem idegesìtett.... hàt de idegesìtettek ezek régen is, csak nem ennyire.... Most màr csak egy trògert làtok a fenti problémàkkal. Szerintem ha lenne köztünk érzelem, ezek a dolgok nem irritàlnànak ennyire. :( Egyébként nem nagyon van hova menjek. Ha hazaköltözök akkor a melòmnak is lőttek itt. Tùl messze van a szülői hàz ide. Egyedül meg albit fenntartani nem tudok. A màsokkal összeköltözés nem opciò. Azzal az erővel itt is maradhatok, nem tudnàm magam otthon érezni egy idegennel közös lakàst bérelve.
2017. szept. 13. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó, ez én vagyok, de inkább az idegent választanám. Azaz inkább valami ismerőst, ha lehet. A lakótársnak nem kell szenvicset csomagolni hajnali négykor, meg nem kell a cigifüstjét intim közelségből szagolgatni.

De te tudod.

2017. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azzal még talán nincsen oly nagy probléma, hogy horkol és kapálózik. Azzal van a gond, hogy nem is akar vele foglalkozni és ezzel a te alvásod minőségét rombolja :(. Az, hogy elvárja, hogy felkelj hajnalban reggelit készíteni, kicsit erős. Esetleg előző nap el lehetne készíteni a másnapi szendvicseket, és tovább tudsz pihenni. Kiüresedett a kapcsolat, hogyha ennyire érdektelenek vagytok egymással. Ha érzel még szeretetet iránta, ülj le vele beszélni erről. Ha nem látod esélyét, akkor csak azt beszéld meg vele, hogy lezárjátok ezt a kapcsolatot, mert ebben a formában valóban időpazarlás...Túlságosan alkalmazkodó és odaadó voltál korábban amihez hozzászokott, ma meg már elvárja?
2017. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!