Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belenéztek a párotok mobiljába?

Figyelt kérdés
Illetve ha kiderülne, hogy a párotok igen, megbocsátanátok neki vagy azonnal szakítanátok, mert erre nincs semmilyen mentség?

2017. szept. 13. 07:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
sose. nincs az az isten, hogy ilyet csináljak:)
2017. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Mi akkor nézünk bele, ha a másik ott van, és szólunk, hogy valami érdekel.

De pl simán felvesszük egymásét. Ha mégis úgy nézegetné,hogy pl arra mennék be, nem igazán érdekelne. Nem szoktuk, de probléma se lenne belőle.

2017. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én is szoktam pl játszani az övén, ha unatkozom. Nálunk ezt szabad egymásnak.
2017. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem. Kulonben is kod van rajta.
2017. szept. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Egyszer kerestem rajta játékot amíg a párom valamivel szöszmötölt - természetesen szóltam neki. (Nem találtam játékot, ezer éves butafon :D )

Meg volt, hogy felvettem helyette - ha bekiabált, hogy ki az, és válaszoltam, hogy pl egyik haverja keresi.

Egyébként sose nyúlnék hozzá.

2017. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Előfordult már..szaftos dolgok is voltak benne. Természetesen elmondtam neki, enyhén kiakadt, de rájött hogy ő hibázott valójában. Azóta nem, és nemis érdekel 😁
2017. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek bele.

Ha megtudnám, hogy ő kutakodik, akkor megbeszélném vele, hogy miért érzi ennek szükségét, mi az oka a gyanakvásának, és megerősíteném annyira, hogy ne érezze szükségét. Mi mindig így csináljuk.

2017. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem szoktam belenézni, mert nem érdekel mi van benne. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nincs olyan tartalom benne, amiről ne tudnék. Felőlem az egyémbe belenézhet, de nem szokott, mert nem érdekli
2017. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem, de ha épp úgy alakul, akkor használhatom nyugodtan (pl nyaraláskor a fordítót). Nem érdekelne ha belenézne az enyémbe, aki emiatt szakít az elmebeteg.
2017. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Nem, és ő sem az enyémbe, pedig tudjuk egymás kódját. De nem érzünk rá indíttatást, én szerintem még életemben nem jártam benne. Ő az enyémben többször, mert ha lefagy, vagy be kell állítani valamit, ő szokta elintézni. De erről tudok, sőt, én szoktam megkérni rá.


Dehogy szakítanék.

2017. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!