Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt töltetek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Az összes szabadidőtöket a párotokkal töltitek el? Kérlek írjatok nemet és kort is!

2017. szept. 13. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Majdnem az összeset. 43F
2017. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amikor nem "kell" külön lennünk, pl egyetem miatt, akkor szabadidőnk 95%-át együtt töltjük. Ebben nálunk az alvás is benne van, mivel együtt élünk , kettecskén.

Időt szánunk a barátainkra is, de utána is sietünk haza a másikhoz.

5 éve járunk.


23N

2017. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hetente úgy 4-5 napon találkozunk, amikben van két együtt alvás is. Hetente egy egész napot (általában szombat) szoktunk együtt tölteni.


Nem fogom minden szabadidőm vele tölteni. Megvannak a magam barátai, akikkel nagyon szeretek lenni, a magam hobbijai, amikkel szeretek foglalkozni.


26/f, 23/l és másfél éve együtt

2017. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
3 perc míg gyorsba megtöltöm.Ha nagyon akar mondjuk el is mosogathat utánna de azt már külön töltött időnek mondanám.
2017. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Együtt élünk, így minden időnket együtt töltjük szinte, kivéve persze a munka, meg néha találkozik a haverjaival.
2017. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs senkim, de úgy képzelem, hogy sokat, de nem minden szabadidőt. Kell egy kis egyedüllét a nap folyamán, legalábbis nekem. Persze extrém esetek ezt felrúghatják, de egy "alap napon" biztos lenne egy kis idő amit egyedül szeretnék tölteni. Az állandó összezártság egy idő után számomra börtön, jó egy kicsit magamnak lenni. Ehhez nem is kell más, csak egy külön helyiség arra a kb. 1 órára. Számomra ez egyben a kikapcsolódás része is, utána sokkal jobban folytatom a napot.
2017. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szinte mindet. Neha talalkozom anyammal kulon, de a haverjaival kozosen szoktunk kikapcsolodni.
2017. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem régi rossz tapasztalatok (több) miatt nem jut eszembe hogy találkoztassam a barátaim és a barátnőm túl gyakran.


Az nem jön át, hogy aki szinte minden időt a párjával tölt, annak nincsenek igaz barátai? Én a régi barátaimat még középiskolából ismerem, már több mint tíz éve legjobb barátok vagyunk és ha a párom azt mondaná hogy válasszak közte és a barátaim között (hogy vele legyek, velük nem találkozhatok), akkor szakítanék. (Persze a barátaimat is elküldeném a pi csába, ha azt mondanák válasszak köztük és a barátnőm között.)

2017. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, természetesen sok időt töltünk együtt, de nem az összes szabadidőnket. Rengeteg közös programunk van, de vannak külön programjaink a barátainkkal, vagy például a zenei ízlésünkben is kicsi az átfedés, ezért koncertekre külön járunk, ill. évente 1-2 alkalommal van néhány nap/egy hét, amit külön töltünk (pl. fesztivál vagy barátlátogatás külföldön). A saját kis dolgainkkal is szeretünk foglalkozni, amikor otthon vagyunk, ilyenkor elvagyunk külön szobában.

Egyáltalán nem tartjuk egészségesnek 0-24ben egymás hátsójában lenni, mindketten független típusok vagyunk.

2017. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző voltam, a nem/kor lemaradt, én 29 éves nő vagyok, ő 35 éves férfi.
2017. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!