Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem eszik abból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem eszik abból az ételből amiből én is. EZ normális?

Figyelt kérdés

Ha például eszek egy szendvicset mindig le kell törnöm a végét amibe beleharaptam és csak utána eszi meg utánam.

Nagyon rosszul esett nekem,és meg kérdeztem tőle hogy ezt miért csinálja erre az volt a válasza hogy ő senki után nem eszik nem csak utánam nem..30 éves férfiről van szó egyébként.



2017. szept. 15. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem ertem miert kell ezen megbantodni. A legtobb embert nem zavarja ez, van akit meg igen, nem nagy dolog.
2017. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor meg sem csókol? Vagy előbb ki kell hipóznod a szádat?
2017. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

Én egy üvegből sem szívesen iszok a párommal és az evőeszközeit sem használom és maradékát se eszem meg. Sőt ha eszünk egy pohárból sem iszok vele mert engem ez zavar. Tudom hogy csókolózásnál sokkal több nyál cserél gazdát mégis így undorító számomra. Ez olyan (tudom túlzó példa) hogy a nyál egy köpéssel is gazdát cserélhetne tulajdonképpen olyan mint a csókolózás mégse köpünk egymás szájába.

Párom is nehezen fogadja el ha megtörlöm az üveg száját de ez van szerintem nem olyan szörnyű szokás.

2017. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem annyira normális. Ennyire finnyás ne legyen, főleg, hogy rólad van szó. Ennyi erővel ne is csókoljon meg.
2017. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as de az ételbe meg italba sem köpünk bele,nyálazzuk össze,de ez még mondjuk érthető lenne családtagoknál,barátoknál de az hogy eleve hogyan lehet undorodni a párunktól akit elvileg mindenével együtt szeretünk,emellett szexuláisan is vonzódunk hozzá.Én legalább is úgy vagyok ezzel hogy meg se fordulna ilyen a fejemben ha szeretek valakit.Ennyi erővel egy anya se pelenkázza be a gyerekét meg ne mossa ki a hányásból mert undorodik tőle.
2017. szept. 15. 09:24
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Én is és párom is finnyásak vagyunk szinte mindenkire. De egymásra sosem...

Hát ennyit azért elnézhetsz szerintem neki és nem kell vitát csinálni belőle

2017. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Szinte mindenkinek van valami furcsa happje. Ha csak ennyi a problema, akkor fogadd el.
2017. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem veled van baja, csak az taszítja, hogy az az étel már nem néz ki frissnek, jónak. Ez ilyen zsigeri viszolygás, mint a pókoktól való félelem. Magamból kiindulva, legalábbis. Én a saját anyám maradékát sem tudnám megenni.
2017. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem vitáztam vele erről,próbálom elfogadni,de én is csak magamból indulok ki mint mindenki más.Amúgy ez csak egy kis dolog vannak még furcsa dolgai ami elgondolkodtat engem. például este nem érhetek hozzá mert csak úgy tud elaludni, sokszor nem fogja meg a kezem az utcán csak úgy sétálunk néha egymás mellett mint két idegen.Nem akartam szólni még ezek miatt mert a kapcsolat elején vagyunk.(3 hónap)
2017. szept. 15. 10:41
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Mi elég finnyásak vagyunk, de egymás után iszunk, illetve a párom mindig befejezi a kajám, mert én eszek kevesebbet.

Szerintem az ember párja kivétel, vagyis nálunk az.

2017. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!