Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt már hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy egy rosszul működő kapcsolatból egy másik srác miatt léptetek ki? 22F

Figyelt kérdés

A lány akivel vonzódunk egymáshoz, de erről nyíltan nem beszéltünk egymás előtt, csak a forró kását kerülgettük azzal ahogy egymásra néztünk....szóval elmondta már többször, és mások is mondták, hogy nem jó a kapcsolata a barátjával...


Persze még próbálkoznak....


De igazából sem én, sem a környezetünkben az ismerősök nem értik, hogy miért nem dobja...


Szóval én meg azt tervezem, hogy leülök a lánnyal, és őszintén elmondom neki, mit érzek, mit szeretnék (őt természetesen)


Van esélyem? Volt már veletek ilyen?


2010. máj. 27. 10:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán beszéljek vele? Elmondjam neki az érzéseimet, vagy hagyjam az egészet, legyünk együtt minél többet, és talán majd kialakul benne egy olyan érzés irántam, amiért már otthagyja a barátját?


Ergo, ha most elmondom neki, nem fogom elijeszteni?


Igazából viszont a nyáron keveset fogunk találkozni, lévén ő másutt lakik....

2010. máj. 27. 11:00
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt hogy egy rossz kapcsolatból egy másik fiú miatt léptem ki. Jól esett,hogy másnak is tetszem. A barátom megcsalt,de vele voltam, mert féltem a magánytól. Szerintem mondd el az érzéseidet,aztán majd eldönti a lány mit kezdjen vele :)

18/L

2010. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm, aki eddig 1 alkalmat kivéve mindig egy másik srác miatt hagyta ott az előzőt, ráadásul egy baráti társaságon belül.. De egyik kapcsolata sem volt már az igazi, és kb. 1-1,5 évig tartottak.

Valóban megoldás lehet, ha beszélsz vele, de ne csak arról, hogy Te mit érzel iránta, hanem arról is, hogy ő hogy is áll a jelenlegi barátjával, valóban van- e köztük gond, és ha igen, akkor milyen súlyos. Az is sokat számít, hogy mennyi ideje vannak együtt. Mert ha mondjuk 5-6 éve, akkor nem biztos, hogy egy új kedvéért, amiből nem tudja, mi sülhet ki, otthagyja a régi, biztos kapcsolatát, amiben esetleg még megoldódhatnak a gondok.

2010. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 éve vannak együtt. A lány nekem ilyeneket mesélt, hogy szakítófélben vannak, hogy már a "szeretlek" szót nem mondja neki, hogy van, hogy csak azért hívja vissza telefonon, mert szánja, a srác meg persze teper most hogy érzi vége.


Eközben itt vagyok én, és a lánynak én sem voltam közömbös.


Szóval akkor megbeszéljem vele? Mondjam el neki, és kérdezzek is rá?


Jobb ez, mint várni, találkozgatni, és remélni, hogy majd kialakul benne valami, ami miatt otthagyja? (értem?)

2010. máj. 27. 11:16
 5/12 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen. együtt éltem a párommal, de sok volt a vita, más volt a gondolkodásunk, különböztünk. bár szerettük egymást, részemről egy idő után ez elmúlt. de nem akartam szakítani vele, mert gondolom a megszokás miatt, meg azért valakivel élni az komoly dolog. meg hát elvoltunk úgy-ahogy. de aztán jött egy férfi, aki olyan volt, mint én. aki udvarolt, kedves volt, persze nem nyomult, csak apróságokkal éreztette, hogy tetszem neki. írt szép sms-t, e-mailt, hogy rám gondol, hogy milyen szép vagyok, ha találkoztunk mindig megjegyezte, hogy milyen csinos vagyok, mindig figyelt, dicsért. persze nem tulzottan. aztán megtörtént az első randi, (ami persze nem volt szép az előző párommal szemben), de nagyon jó volt, elmondta, hogy mit gondol rólam, mit szeretne tőlem, és persze másnap mindent elmondtam az akkori páromnak. szakítottunk, és összeköltöztünk a mostani párommal. azóta is együtt vagyunk.szóval szerintem adj neki apró jeleket, hogy tetszik neked, ha találkoztok akkor dicsérd meg, mutasd meg, hogy jó fiú vagy, nem csajozol össze-vissza. stb... aztán ha veszi a lapot és érzed, hogy ő is hajlana a kettőtök dolgára, akkor hívd el bulizni, vagy kávézni, vagy vacsizni, vagy valahova és mondd el, hogy tetszik neked, szeretnél tőle komolyabb dolgokat is. aztán csak gondolkodjon, hogy mit is szeretne. sok sikert!
2010. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó részben amiket írtál, azok már megtörténtek közöttünk. Volt hogy ő hívott el ide-oda, volt hogy én. MSN-en is szoktunk beszélgetni, célzó jellegű kiírások, meg néha olyanokat ír, amikből nem tudom mire gondoljak.


Személyesen nem olyanok vagyunk, mint 2 barát. Legalábbis ezzel hitegetem magam. Fontos neki, mit gondolok ról,a néha zavarban vagyunk, van hogy nem tudunk megszólalni, csak nézzük egymást.


Igazából azért fordult meg a fejemben ,hogy beszélek vele, mert jön a nyár, és kevesebbet fogunk találkozni, valamint az, hogy én nem tudom eldönteni, hogy most barátkozni akar, vagy vonzódik hozzám az őrületbe kerget.


Ezért gondoltam, hogy rákérdezek...

2010. máj. 27. 11:28
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor viszont beszélj vele mindenképp! ha tényleg őt akarod és úgy érzed, hogy ő is hajlik erre, akkor mondd el neki, hogy mit érzel. legrosszabb esetben is max azt mondja, hogy gondolkodik rajta és nem, de szerintem ha rossz a kapcsolata és ezt ő maga mondta, akkor csak a magánytól fél, vagy ilyesmi. szerintem így elmondás alapján van esélyed nála, beszélj vele mindenképp, amíg lehetőséged van rá! sok sikert!
2010. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Arra esély van ,hogy most nemet mond, de esetleg elgondolkozik rajta, el is raktározza magában, és majd később ő fog megkeresni? Illetve kapcsolataban maradunk a nyáron is....


Csak ugye a barátja...

2010. máj. 27. 11:46
 9/12 anonim ***** válasza:
nyilván gondolkodási időt fog kérni, nem fog rögtön a karjaidba esni (bár kitudja...), de aztán rájön, hogy ki a fontos neki. ha veled jól érzi magát és tetszel neki, viszont a kapcsolata nem jó, akkor szerintem biztosan lépni fog és megkeres majd téged. lehet, hogy 1 hét után, de lehet, hogy csak 1 hónap után. várjál rá egy kicsit, hátha. azért ez biztosan nehéz döntés neki is, ne siettesd. én szorítok nektek!
2010. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam is volt hasonló, viszont csak rövidebb kapcsolatból szálltam ki úgy, hogy már más érdekelt igazán. Egy két éves kapcsolatot nem olyan egyszerű feladni, akármit is mond... Ott van a megszokás, az hogy mindig mellette volt, ha tényleg valósak a problémák, amiket elmondott neked, akkor is borzasztóan fog eleinte szenvedni a hiánya miatt! Ha abból a kapcsolatból rögtön melléd ugrik, azzal te sem járnál jól, hisz fen áll a veszély, hogy mi van ha csak addig lesznek érzelmei irántad, amíg elfelejti bánatát!?

Beszélhetsz vele nyugodtan. Személyesen, ne interneten vagy telefonon. Mond el neki hogy mit érzel, kérdezd meg milyen véleménnyel van erről, ugyanakkor biztosítsd, hogy te nem erőltetsz semmit, és nem is sürgeted. Ha érezteted vele, hogy abban a döntésében is támogatod, ha még is a párját választja, akkor sokkal kevésbé fogja tehernek érezni azt hogy döntenie kell... Persze örök időkig ne várj rá, ha pár hónapon belül nem hoz döntést, inkább hagyd. 20/L

2010. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!