Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti bemutatnátok a szüleiteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bemutatnátok a szüleiteknek olyan pasit, aki minden veszekedés utan szakitani akar?

Figyelt kérdés
Eleg sokat veszekszünk,minden 3.nap. Másfél eve vagyunk együtt,mindig azzal fenyeget, hogy szakít,ha valamiben nem ertek vele egyet,es nem bólogatok. Mikor haza utazok videkére, el akar jönni velem, hogy mar ideje megismernie a szüleimet. Viszont en olyat nem szivesen mutatnék be, aki nem gondolja velem komolyan,es folyton szakitassal dobálózik.
2017. szept. 18. 13:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatnám be, de nem is lennék ilyen férfival egy hónapig se, nemhogy másfél évig.
2017. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2017. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már régen szakítottam volna Vele. Ha állandóan veszekedtek az arra utal,hogy nem értitek meg egymást, már most sem.

Én egy ilyen "fenyegetés" után biztos megmondanám ,hogy nem adod meg Neki a szakítás örömét, Te teszed meg ezt a lépést.

Nem is értem miért vagy egy ilyen pasival ennyi ideje együtt?

2017. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Párom az elején ugyanezt művelte. Én 4 éve vagyok ebben a kapcsolatban, elmúlt ez az időszaka, egyébként sosem gondolta komolyan, miután kiálltam magamért, megunta ezt a zsarolósdit. Ne hagyd magad! Bemutatnám, hátha normálisabb lesz.
2017. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon rég mondtam volna,hogy "oké,ott az ajtó.Remélem nem kell odáig kísérni Téged!" És reagált volna,amit akar.
2017. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy 1,5 év után illene már bemutatni. De ilyen alakot én sem vinnék haza, sőt, a 2. ilyen megnyilvánulása után ajtót nyitottam volna neki. Te sem vagy komplett, hogy ezt ennyi ideje tűröd. Mi az, hogyha bem értesz vele egyet akkor szakít???? Ez nem párkapcdolat. Vegyen magának egy bólogatós kutyát, aztán veszekedjen azzal.

Ne hagyd magad zsarolni, mert attól nem fog változni semmi. Vagy rájön hogy hülye, vagy szakítotok, de legalább találhatsz magadnak normálisabb hapsit.

2017. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mikor valamiben nem ertek vele egyet, akkor rogton támad, hogy en nem támogatom. De majd megmondom neki, ha legközelebb is el akar jönni hozzánk, hogy ahhoz úgy is kellene viselkednie. Szerintem akkor is majd szakítani akar, es en leszek megint a szemet, hogy ilyet merek mondani.
2017. szept. 18. 14:19
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok valami csökött agyú, önbecsülés nélküli, önkínzó mártír, szóval egy ilyen éretlen, gyerekes idiótát a második ilyen kirohanása után otthagytam volna a francba. Nem tudom felfogni, mi a francot keresel még egy ilyen alak mellett.
2017. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Előzd meg a problémát, és dobd ki te. Ilyen egyszerű. Jó persze szereted meg bla bla. De ha majd találkozol egy normális fickóval, akivel megtapasztalod milyen is egy értelmes párkapcsolat "vered majd a fejed a falba", hogy nem tetted meg hamarább, és 1,5 évet elpazaroltál erre a hülyére.
2017. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy játszma a részéről. Szerintem hagyjuk a szüleid témáját, inkább szüntesd meg azzal, hogy ha előhozz a szakítás szöveget mond meg neki, hogy 'jólvan drágám, szeretlek, de ha te szakítani szeretnél akkor menj'.


Hagyjad ilyenkor, vissza fog jönni (azért mert ez csak játszma a részéről, nem szakítani akar). Lehet lelép pár napra, esetleg pár hétre de amikor rájön, hogy már nem éri el a célját nálad ezzel, kivert kutyaként fog visszakullogni hozzád (lényege ennek, hogy a játszmát pont a félelem tartja fent. Ezt megszünteted magadban és nem lesz értelme az ő játékának)

2017. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!