Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak benne ezek után?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy régi, más férjes női ismerőse, aki nemrég fel akarta őt szedni szeretőnek, mert a ő férje nem tudja őt kielégíteni, rá meg kezdetektől csorgatja a nyálát. Bepróbálkozott nála, de a párom nem reagált rá semmit. Ezt nekem sem említette, és mikor kiderült, volt egy kis balhé ebből. Akkor tisztáztuk, hogy nem volt és nem is lesz semmi ezzel a nővel. Később fel is hívta őt, közölte vele, hogy féltékeny vagyok rá az elég egyértelmű üzenete miatt. A nő akkor visszakozott, hogy nem akart ártani a kapcsolatunknak, meg ő nem is úgy értette a dolgot stb.

Megkértem a páromat, hogy ha legközelebb keresi a nő, akkor legyen szíves megemlíteni nekem, mert nem bírom a nőt, se a titkolózást meg az elhallgatást, félremagyarázást. De azóta is többször kereste őt a csaj, hívta telefonon, sms-t is írt, de ezeket a párom mind törölte a mobiljából. Másodszor is rákérdeztem, hogy mi újság a nővel, kereste-e őt azóta. Azt felelte, hogy nem. Gondoltam jó, lehet, hogy elfelejtette már ezeket az eseteket. Azóta megint láttam, hogy írt neki facebookon ez a nőszemély, hogy mennyire hiányzik neki a hangja stb, beszéljenek már telefonon. Természetesen erről is megy a hallgatás azóta is.


Nem hiszem, hogy megcsalna, hiszen a nő távol lakik tőlünk és amúgy sem nézem ki a páromból, hogy képes lenne megcsalni, de nem értem, hogy miért nem képes arra az EGY dologra, amit KÉTSZER kértem már tőle? És miért tagadja le a dolgokat? Jó, kissé feledékeny típus, de ha arra van esze, hogy szépen törölje a nyomok egy részét, akkor arra is lehetne, hogy szóljon nekem ezekről a dolgokról, ahogy közösen megállapodtunk erről. Nem az a gondom, hogy beszélnek, hanem ezt az egész titkolózást, ami kezdetektől fogva jellemzi a vele való kapcsolatát, ez idegesít a legjobban. Meg az, hogy tudja jól, hogy utálom a titkolózást, főleg a róla való titkolózást és mégis ezt csinálja, miután kétszer is azt ígérte, hogy nem fogja.


Nem tudom, hogy lenne-e értelme emiatt megint balhézni, mikor amúgy jól elvagyunk és amúgy sem hiszem, hogy bármi is lenne köztük. Szerintem simán azt felelné megint, hogy nem történt azóta se semmi.

Vagy a morális vonzata miatt mégiscsak problémázzak vele újfent emiatt, mert ha egy dolgot kérek tőle és azt sem tartja be, akkor mit várjak tőle a jövőben? Főleg, hogy ő elvárja tőlem, hogy 100%-ig bízzak benne, ezt többször is kijelenti ellentmondást nem tűrő módon. Még ezek után is. Ha nem történik semmi, akkor miért olyan nehéz eleget tenni a kérésemnek/ígéretének? Nem hiszem el, hogy ennyiszer is minduntalan elfelejtette az ígéretét, akárhányszor keresi őt az a kiéhezett ragaszkodó pióca. Keresem a lehetséges magyarázatokat, de arra akkor is nehezen találok, hogy megígérte, de nem tartja be. :(



2017. szept. 18. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha egyfolytában azt mesélgetné, hogy már megint ez a nő, de hidd el én semmit sem akarok tőle, az is gyanús lenne...nem akar vihart a biliben. Bocs, de tapasztalat, én is voltam így...szóval " túlmagyarázni" sem jó...
2017. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
Ne bízz!
2017. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezek után ne bízz meg benne! Igaz, kis hazugság de akkor is hazugság. Eleve nem értem miért nem lehet minden kapcsolatot megszakítani azzal, aki nyilvánvalóan fel akar szedni annak ellenére, hogy van párom. Egyrészt tiszteletlenség a párom felé, másrészt én a hazugságot sem tolerálnám.
2017. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A soha és az egyfolytában közt van egy kis különbség. Ugyanis eddig egyszer sem mesélt.

De ha meg nem akar vihart a biliben, akkor mi ért ígéri meg többször is azt, amit tudja, hogy sosem fog betartani? AKkor mondja azt, hogy nem ígéri meg, hogy minden esetben fog szólni, mert elfelejtheti stb. És ennyi, meg van oldva. Ez sokkal rosszabb, hogy megígéri úgy, hogy tudja, hogy sosem fogja betartani.


Sajnos nekem az adott szó elég fontos. És ezt ő is tudja, főleg, hogy egész életemben a mai napig kétszínű hazudozókkal vagyok körülvéve.

2017. szept. 18. 14:18
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenkor csak annyit mondtam volna, hogy hívja fel a fülem hallatára, és mondja el, hogy hagyja békén, kopjon le. Utána tiltsa le mindenhol az orrom előtt. Akkor probléma letudva.

Elég gyanús, hogy a csajnak ennyire nem tűnik fel, hogy rossz ajtón kopogtat, a párod meg törli a beszélgetést. Tudod, akit egyszer leállítanak rendesen, az ért a szóból. Az a minimum, hogy a párodnak tetszik ez a nyomulás.

2017. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Ezt max. három mondatba le lehetett volna írni.
2017. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Lehet,válaszút elé állítanám,hogy vagy letiltja azt a perszónát vagy mehet,amerre lát.Utálok fenyegetőzni,de most kivételt tennék.
2017. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6: bocsánatodat kérem emiatt.
2017. szept. 18. 14:23
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne bízz benne. Nekem gyanús az egész sztori. Az még ok, hogy elsőre nem szólt, nem akart ezzel felizgatni, meg ha amúgy is lekoptatja akkor nincs is jelentősége. Nekem a történet további folytatása nem tetszik.

Elvileg egyértelműen a tudtára adta a csajnak, hogy neki nem pálya. A nő még ezek után is keresi, ráadásul többször is, fb meg sms, meg hívj fel hogy halljam a hangod stb....Továbba a párod sorozatosan eltitkolja előtted a kérésed ellenére is, törli az üzeneteket nehogy lebukjon stb...

Én azt gondolom, hogy olyan ember nem tesz ilyet, akinek tiszta a lelkiismerete, ha csak a nő nyomulna, azt elmondaná. Plusz azt sem hiszem el, hogy valaki ennyire szalad egy szekér után, ami nem akarja felvenni...Azért ha 1-2 próbálkozás után egyértelműen le van pattintva az ember, akkor tovább áll. Persze vannak szélsőséges kivételek, de a körülmények ismeretében (hogy a párod továbbra is titkolózik meg töröl) szerintem nem erről van szó. Arról nem beszélve, hogyha rám vki ennyire nyomul, és nem ért a szóból, már rég tiltottam volna minde honnan. De a parod nem tette, sőt, titkolózik.

Szóval legyél körültekintő, szerintem jól át vagy verve a palánkon.

2017. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elég gyanús.

Írj a csajnak, hogy akadjon le egyszer s mindenkorra a párodról és a kapcsolatotokról.

De ne idegesen, hanem szépen, nyugodtan, ne érezze az a retedék, hogy baj van nálatok miatta, és kezded elveszíteni a párod bizalmát.

Aztán ha elment az üzi, ne szólj róla párodnak. Lehet a csaj, árulkodni fog, de vajon azt majd elmondja neked?

2017. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!