Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Fél év múlva elvileg összeköltöznénk a párommal viszont nem rég közölte hogy pár hete aggasztja egy dolog. Úgy érzi fél az elköteleződéstől. Velem szeretné tervezni a jövőjét de valamiért mégsem olyan biztos benne. Elvileg nem azért mert mást akar hanem néha úgy érzi neki egyedül kellene maradnia. Azt kell tudni róla hogy a szülei nagyon csúnyán váltak el gyerekkorában és egészen 23éves koráig egyedül volt mert képtelen volt a nőkben megbízni. Én vagyok neki az első komoly kapcsolata. Szeretem és én úgy érzem hogy vele szeretném a jövőm viszont félek így nem éri meg várni rá hogy talán egyszer megváltozik majd.

2017. szept. 19. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem beszéljétek át a dolgot. most megerősítésre van szüksége.
2017. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Ne okozz neki csalódást ígéretek terén sehol.

Ha ígéred főzöl tejbegrízt, akkor az legyen is meg.

Ha 17 órára ígéred érkezésed, akkor legkésőbb 17 óráig érkezzél meg...


Mindenki annyit ér, amennyit a betartott szava;)

2017. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!