Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan összeveszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan összeveszett velem a barátom, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Hétvégente találkozunk, mert ő kollégista.

Most hétvégén iszonyatosan rosszkedvűen jött haza, mindenkivel kötekedett. Az anyukájával összeveszett, mert az vett neki egy új cipőt, a párom meg közölte, hogy ő ezerszer megmondta, neki ne vegyenek semmit mert nem tetszik és nem hordja.

Sok rendezvény adódott a közelben lévő városokban, és elmentünk egy csomó helyre, de a párom végigrohanta velem, rosszkedvű volt, és közölte, hogy ő egész hétvégén döglődött volna. Volt, hogy tanulnia kellett, 4 órán át tanult, én addig egyedül voltam. Majd elkezdtem én is tanulni, ő befejezte, bejött hozzám, és elkezdett piszkálni, hogy fejezzem már be én is a tanulást mert a közös időből veszem el(ez meg mi?)

AZtán elmentünk egy koncertre, ahol szorosan hozzá bújtam, táncikáltam, mire rámförmedt, hogy én fejezzem ezt be.

Végig fancsali képet vágott, így mondtam neki, menjünk haza, majd a kocsiban elsírtam magam, mire elkezdett velem veszekedni, hogy én egy királynőnek érzem magam, az egész hétvége rólam szólt, soroljak fel 2 dolgot, amit ő AKART csinálni a hétvégén. Mondtam neki, hogy senki nem tartott puskát a fejéhez, hogy jöjjön velem.

EZek után otthon teli torokból üvöltözött velem, hogy milyen idióta programokra kell miattam járnunk, mert ha nem, hisztizem, és hogy ő nem csinálhatja amit akar és minden szabadidejét rám kell áldoznia. Erre mondtam, hogy akkor fogom magam és haza megyek, mire tovább ordítozott, hogy én őt érzelmileg zsarolom, és ha nem az van, amit én akarok, akkor máris áll a bál.

És szó szerint azt mondta, hogy én mekkora egy önző dög vagyok.

AZóta kibékültünk, de én nagyon szomorú vagyok. Szerintem senki nem érdemli meg, hogy így beszéljenek vele. Én egész héten sulizok(bár tudok otthon lenni suli után), ő viszont csak hétvégente jár haza, és azt is velem tölti(sose nálunk, mindig náluk vagyunk). Értem, hogy kimerült és hiányzik az otthon, de akkor mondja meg. Ne ordítozzon. Próbáltam megbeszélni vele, de nem lehetett, szerinte mindenki hülye a környezetében ebben a pillanatban. Nem szokott ilyen lenni, és elmondása szerint nincs semmi baja. Mit tehetnék? Tényleg nem szokott ilyen lenni.


2017. szept. 19. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Tulajdonképpen sosincs egyedül. Hétköznap a szobatársakkal a koliban, hétvégén a családjával meg veled. Ha kicsit dühöngene, még azt sem tud magában mert te sírni kezdesz. Valahogy így láthatja. Szerintem hagyd egy picit egyedül lenni és lélegezni.
2017. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Nos, ő akar mindig együtt lenni.

Van, hogy hamarabb haza jön a kollégiumból, és akkor én nem érek rá, de ő már kérdezgeti, hogy mikor jövök, és egyedül meg nem tudja lefoglalni magát. Előttem ő sosem maradt otthon, vagy bulizni ment, vagy a haverokkal. Nyáron is ha épp nem együtt voltunk akkor rögtön ment el valahova, mert nem tud egyedül lenni.

2017. szept. 19. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ötletem sincs mi lehet az a hatalmas probléma amit civilizáltan nem tud közölni... Szerintem erről beszélnetek kéne,mert egy ilyen kirohanás nem semmiség. Egy nyugodtabb pillanatában kérdezd erről. Viszont amíg nem higgadt én kerülném a helyedben...
2017. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulja meg kinyitni a száját, és nem hisztizni. Egyedül akar lenni, meg nem is tud, gondolom megismert más lányt és még az nem tuti, addig te még jó vagy, csak azért már itt az idő leépíteni téged. Jó nagy egoja is van, nulla önkritikával. Nárcisz. Magával vívódik. Adj neki időt, meg teret. Mondjuk kevesebb napot tölts vele, függetlenül attól ő mit mond. Tök mindegy ilyenkor mit mond...hagyj ki akár egy hétvégét, esetleg várd meg még ő keres. Ha nem foglalkozik vele, akkor meg hagyni és tovább állni.
2017. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy b@lf.sz már bocsi. Ez csak rosszabb lesz. Szakíts vele.
2017. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

EZek után otthon teli torokból üvöltözött velem, hogy - én meg sem várnám, mit közöl, a felénél rábxnám a kocsiajtót és engem többé nem látna.


Az okés, hogy egyedül akar lenni, de akkor MONDJA MEG, és ne hisztizzen meg bunkóskodjon, mint egy dedós.

2017. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!