Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem belépett a facebookomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Exem belépett a facebookomba többször is, hogyan lehet megleckéztetni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja, miután szakítottam vele háromszor, ill. tegnap este - vagyis nem véletlenül lépett be. Screenshotokkal bizonyítható, ott a dátum, a telefonjának a típusa, a screenshot dátuma.


Már van másik barátja, de nem tudja, hogy tudom, mivel kinyomtam a követését, csak ismerősök vagyunk. NEM az a cél, hogy tönkretegyem a kapcsolatát, vagy az életét - tehát a barátját kihagynám ebből - de megleckéztetném, akár nyilvánosan (jogsértést/szabálysértést mellőzve). Van ötletetek?


2017. szept. 19. 20:20
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A jelszavam anno úgy kerülhetett a telefonjába, hogy bizalmatlanság (meg az előző exem áskálódása) miatt megnézte, nincs-e takargatnivalóm, én meg persze megmutattam minden levelezésemet neki.
2017. szept. 19. 20:21
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked lecke, hogy nem tudod használni a facebook-ot.
2017. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább tanuld meg jól használni a Facebookot. Érdekes, az enyémbe nem tudnak belépegetni mások...

Állítsd be a kétfaktoros hitelesítést.

2017. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lassan lassan akár meg is változtathatnád a jelszavadat.
2017. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmi takargatnivalóm. De kíváncsi vagyok, mit tennétek. Igazatok van, de amúgy ő még inkább nem tudja használni a facet, ha a mobiljáról lép be és nem a gépéről. Bár a gépe típusát is tudom.
2017. szept. 19. 20:29
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

2 dolog:


1.) Nem kerulok kapcsolatba olyan novel, aki ilyet csinalna. Akar szakitas utan.

2.) Amennyiben megis, akkor szakitas utan megvaltoztatom a jelszavakat.


2+1.) 2017 van, a 2-way verification mar nem az ordogtol valo, minden fontos cuccra bevan mar allitva. Hiaba tudja a jelszavadat, akkor se tud belepni.

2017. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha a screenshotokat elküldöm a nyilvános adatlapjára, abból származhat bajom?
2017. szept. 19. 20:41
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kezdj el zavarba ejtő dolgokról levelezni valakivel. A legjobb, ha te csinálsz egy kamu profilt és azzal levelezgetsz, így igazán vicces kis párbeszédeket tudsz összehozni.

Pl. kibeszéled magaddal, hogy milyen csúnya puncija van az exednek, pocsék az ágyban, stb. Legalább érzi a törődést, amikor olvassa. XD

2017. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez inkább a tini kategóriába tartozik...
2017. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, kicsinyes ötlet. Nem tudom, meglépjem-e...
2017. szept. 19. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!