Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek, engednem kene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek, engednem kene?

Figyelt kérdés
A gyerekem apjaval 3 honapja szetmentunk.O hagyott itt, okot nem adtam ra,varatlanul ert az egesz.Hamar kiderult, hogy van neki egy uj kapcsolata, ott a nonek van 2 gyereke.Abban allapodtunk meg, hogy mikor dolgoznom kell menni, atjon a gyerekunkre vigyazni.Ez csak egyszer van egy heten.A tobbi napokon iskolaidoben dolgozok.A lenyeg, hogy tisztan es erthetoen megtiltottam neki, hogy a gyerekunket elvigye az uj nojehez, vagy kozos programokat szervezzen.Szerintem eloszor azt emessze meg a gyerek, hogy apa mar nem lakik velunk.Egyszer mar elofordult, hogy kozosen mentek allatkertbe, de mikor kiderult, nagyon kiakadtam.A mult hetvegen viszont, jott es mondta a gyereknek, hogy oltozzon fel, mert elmennek kirandulni.Kerdeztem kivel, mondta, hogy az egesz uj csaladjat visszi, plusz elviszi a kozos gyerekunket is.Mondtam, hogy nem viheti el, ha ott a no.Persze a gyerek meg ment volna, merges is volt ram, hogy nem engedtem, de azt mondtam neki, hogy apanak dolgozni kellett menni, ma o sem megy sehova.Arrol van szo, hogy egesz heten, ha tehetne sem jon megnezni a gyereket, csak ugy akarja latni, ha elviszi az uj csaladjahoz.En ebbe nem akarok belemenni, mert nem akarom, hogy a gyerekemnek barmi koze legyen ahoz a nohoz.Tiltani nem akarom az apjatol,johet hozza, el is viheti, csak nem ahoz a nohoz.masnap viszont mikor dolgozni voltam, elvitte a gyereket a tiltasom ellenere a nojehez, es megkerte a gyereket, hogy nekem, az anyjanak ne mondja el hol voltak.Ez mar mindennek a teteje!Hazugsagra neveli a gyereket?!Azt meg hozzatennem, hogy penzt nem ad a gyereknek, engem sem segit semmiben, itt hagyott egyedul az alberletben, az oszes szamlaval a nyakamban.Szerintetek is jol teszem, hogy nem engedem a gyereket vegyulni az uj novel?
2017. szept. 19. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak a gyerekkel tolsz ki igy.
2017. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz. A gyereknek lesz rossz, és ő azt látja, hogy TE nem engeded el.

Nyilván senki sem szeretné a nőt elviselni, de nem tilthatsz meg az apjának ilyeneket.

2017. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért zavar téged?

Mi a problémád az új párjával?

Mert megérteném, ha valami drogos vagy hasonló nő lenne, de van két gyereke, talán a ti közös gyereketeknek is jó, nem unatkozna.

Tényleg érdekelne, ha kifejtenéd.

2017. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Attól félsz, hogy az új nő jobb anya lenne mint te? Nem hiszem, hogy ettől tartanod kellene.
2017. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A letezeserol sem akarok tudni.Miert pont az en parom kellett neki?Amugy elvalt. Mert en, mint a geyerek anyja, ha ugy erzem, hogy ez nem tenne jot a gyereknek, akkor miert nem lehet ezt elfogadni, betartani azt amire megkerem.Semmi mast soha nem kertem tole miota elmment.Azt a kis idot sem birja ki az apja a sajat egyszem gyerekevel?vagy a noje nelkul arra a kis idore?
2017. szept. 19. 22:13
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Te meg hazudtál a gyereknek, mert apának akkor nem dolgoznia kellett menni. A jogi helyzet az, hogy amíg házasok vagytok, bármelyikötök viheti a gyereket, ahova akarja. Nagyon sajnálom a helyzeted amúgy, de nem hiszem, hogy jogilag megtilthatod a nővel való találkozást.
2017. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem vagyunk hazasok, es a gyerek erdekeben hazudtam, hogy ne legyen csalodott.ezert mondom, hogy en a kirandulast nem tiltom meg vagy barmi fajta talalkozast a gyerekkel , csak van egy kikotesem, amit szerintem o elfogadhatna.Mar elore felek ettol a hetvegetol.
2017. szept. 19. 22:23
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nincs igazad, borzalmasan gyűlölködő a hozzáállásod.
2017. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekem apjaval 3 honapja szetmentunk.


ezt az apró tényt kifelejtettétek. még friss a dolog, és ki tudja, milyen körülméynek közt történt. én adnék időt magamnak, és amúgy ha a gyereknek szimpatikus a közeg, tényleg jó lesz neki idővel, hiába ők az "ellencsalád". amúgy amikor bírod majd, nem ártana neked se megismerkedned a csajjal - hogy ne csinálj magadnak homályos sötét felhőket, ha semmi veszély nincsen.


ezt valahogy talán úgy csinálnám, ahogy mások a gyerekük új kisbarátjával/kisbarátnőjével szoktak. persze, meg akarom ismerni, kivel lógsz, és akkor nem aggódom annyira.

2017. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, de furán viselkedsz.

Nem működött köztetek a dolog, ez rendben van. De te arra a másik nőre haragszol, ezért nem akarod hozzájuk elengedni a gyerekedet.

Ez hülyeség.

Neked is érdeked, hogy normalizálódjon a helyzet köztetek.

2017. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!