Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs időnk egymásra a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs időnk egymásra a párommal. Ti külső szemmel láttok erre valami megoldást?

Figyelt kérdés
Hétköznap reggel 8tól egyetemen vagyok. Általában olyan dél és 3 között végzek. Ezután estig dolgozok. Ugye ilyenkor csak délután 4től este 8-9ig tehát 4-5 órát, hétvégente viszont reggeltől estig munka 12 órában. Van heti 2 szabad délutánom, de akkor muszáj tanulnom és pihennem.(plusz a barátom is sokszor estig dolgozik) A jogosítványt nyáron kezdtem el, tehát vezetni is járok, de ez csak heti 2-3 órát vesz el a szabadidőmből, tehát, ha meglesz a jogsi se leszek sokkal előrébb. A barátom levelezőre jár, de heti 5 napot ő is 10 órában dolgozik. Ő nagyon édes még utána fáradtan is találkozna velem, meg tudom, hogy szeret és velem akar lenni, de egyszerűen nekem nem megy én hulla fáradt vagyok már este és 6kor kelek szóval mire hazaérek, vacsorázok, zuhanyzok, leviszem a kutyát már feküdhetek is le aludni. Ami nagy probléma, hogy nem túl nagy a lakásunk és a tesómmal vagyok egy szobában, tehát hozzánk nem nagyon tudunk feljárni vagy együtt aludni, mert nincs hely. + őt az anyja olyan szinten fogja, hogy el se engedné sokszor.(tudom, hogy ez nagyon beteges) Hozzájuk se mehetünk a családi körülmények miatt. Ha az lenne az esti program, hogy kicsit összebújunk az tök jó lenne, de ilyen nincs. Az utcán tudnánk sétálgatni/ üldögélni este. Ami nyáron még kellemes is tud lenni, de ősszel/télen amikor még hideg is van, fáradtan, éhesen... Én mondtam már a barátomnak, hogy költözzünk össze úgy jobb lenne, de ő folyamatosan attól retteg, hogy mi van ha nem lesz munkánk és nem tudjuk fizetni a lakást. Nem félhetünk egész életünkben ettől... Én egyedül nem akarok elmenni, jól megvagyok a családommal, közel az egyetem és így könnyebb takarékoskodni/gyűjtögetni. Fölöslegesen nem fizetnék egyedül lakást, mert akkor se tudna túl sokat nálam lenni főleg, ha ott se aludhatna...De vele kettesben szívesen éldegélnék. Nagyon szeretem, de többször szakítottam már vele emiatt, csak aztán nem bírom nélküle és annyira meg akarom oldani, de úgy érzem erre rámegy a kapcsolatunk. Idegbeteg vagyok, sokat sírok este, mert hiányzik,nem tudok vele lenni.Nem bírom elviselni a gondolatot, hogy este megy haza anyucihoz miközben együtt is élhetnénk. Tudom, hogy szeret engem, nem sz*rja le a helyzetet, de nem elég talpraesett, hogy leszakadjon anyuciékról. Tudom, hogy nem erőszakolhatok rá semmit, és bűntudatom van amiatt is, hogy nem tudom ezt elfogadni. Úgy érzem, ha tényleg szeretem elkéne fogadnom nem pedig lezárni a kapcsolatot. Érdekelne kívülállók véleménye. Ti mit gondoltok? Olyan szerelmes vagyok, mint még soha és tényleg annyira próbálkozok, hogy jobb legyen, ő meg csak azzal jön, hogy most ez van majd lesz jobb is. Én 22 éves vagyok ő 23
2017. szept. 20. 00:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most lebetegedtem így 2 napja itthon vagyok, holnap délután már megyek dolgozni, csütörtökön pedig már egyetemre is. (Mielőtt írnátok, hogy ha ennyire fáradt vagyok és ennyire nincs időm mit csinálok itt éjjel 1kor:D)
2017. szept. 20. 01:03
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

"Ti mit gondoltok?"


Azt, hogy már rég aludnom kellene, de amíg a telibevert tablet nem lesz fullra feltöltve (reggel tervezett áramszünet), addig itt "kell" olvasnom ezen az oldalon, mert máshoz momentán nincs kedvem. És még mindig csak 91%-on van.


A hosszú szappanoperáról meg az a véleményem, hogy légy már kicsit türelmes, előttetek az élet, még szemtelenül fiatalok vagytok. Olyan problémán felesleges agyalni, főleg kínlódni miatta, amit belátható időn belül nem tudtok megoldani.

2017. szept. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

bocs, de a párod nem férfi, hanem anyuci kicsi fia, egy élhetetlen, töketlen alak.


hát milyen férfi az ilyen, milyen jövőt, milyen érzelmi-anyagi biztonságot képes nyújtani neked?



mindketten dolgoztok, és már nem vagytok tinik, itt az ideje önállósodni, te jól gondolod.


amennyiben ő ennyire élhetetlen, majrézós srác, érdemes elgondolkozni, hogy mit eszel rajta, és mit tud nyújtani neked?!


mert ha olyan lenne, amilyen nem, még ő ajánlaná fel, h. költözzetek össze, és ha te aggódnál, megnyugtatna, hogy minden oké lesz, fiatalok vagytok, munkaképesek, és bízhatsz benne, számíthatsz rá.

ez igazi férfi így viselkedne!

2017. szept. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
kitartás!! nekem is volt ilyen időszakom:)
2017. szept. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj, hogy olyanból csinálsz problémát, ami nem az. Fiatalok vagytok, élvezni kellene az életet és nem 35 évesként beszélni, gondolkodni. Majd ha úgy hozza az élet, akkor összeköltöztök. Minek ezen ennyit agyalni? Örülj neki, hogy a családodhoz közel vagy és még ennyi idősen is tudnak a lakhatásban segíteni. Ráérsz te még később problémát csinálni ebből. Néha azt hiszem, hogy a fiatalok unalmukban nem tudják, hogy milyen problémát generáljanak.


Egyébként, én tuti nem költöznék albérletbe, felesleges pénzkidobás, és onnan az átlagbérrel nincs menekvés, örökre benne maradsz, nem fogsz tudni kitörni. Tuti nem fizetnék másnak 60-70.000-ret csak a bérlését. Akkor inkább gyűjtenék és vennék egy lakást, az is kijön ugyan ennyiből, vagy még olcsóbban.

2017. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

"mert ha olyan lenne, amilyen nem, még ő ajánlaná fel, h. költözzetek össze, és ha te aggódnál, megnyugtatna, hogy minden oké lesz, fiatalok vagytok, munkaképesek, és bízhatsz benne, számíthatsz rá.

ez igazi férfi így viselkedne!"


Nem az igazi férfi viselkedik így, hanem az, aki már régóta dolgozik és akinek van biztos egzisztenciája. A Kérdező párja attól még nagyon is férfi marad, hogy a realitás talaján áll és ésszerűen gondolkodik.

2017. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Aruld mar el nekem, hogy te miert utalod magadat ennyire? Nemcsak azert mert egyutt vagy anyuci szoknyas kisfiaval, hanem mert annyit dolgozol, mintha 10 gyereket kene eltartanod a hid alatt orankent 10 centes melokkal, es kozben nem latod, hogy minden problemad ebbol fakad.
2017. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
"Gyerekeknek" nem való a kapcsolat. Nem is csoda, hogy már többször szakítottatok, te meg idegbeteg vagy, ő meg az anyja szoknyája alá bújik.
2017. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Fiatalok vagytok. Természetes dolognak kéne lennie, hogy a munkára és iskolára koncentráltok. Akkor is, ha emiatt kevesebbet találkoztok. Bőven ráértek majd 60 évesen tespedni egymás mellett karrierrel a hátatok mögött. Teljesen igaza van a párodnak abban, hogy egyetem alatt nem szabad összeköltözni. Sok a váratlan kiadás, kevés a toleráns főnök, aki elviseli, hogy 4-5 órázgatsz meg amikor éppen ráérsz akkor dolgozol. Te azt mondod jól megvagy a családoddal, akkor nyilván ő is így van vele. A szerelem nem azt jelenti, hogy állandóan együtt kell lenni, meg csak akkor működik minden ha együtt lakunk.. Sőt. Gondolj már bele, hazaértek mindketten holtfáradtan, nincs elmosogatva, kaja 3 napos, felporszívózni nem jutott eszébe. Fáradtság= 0 tolerancia, tehát egyből megvan a vita. Egy igazán működőképes és értékes kapcsolatban soha nem probléma, ha keveset találkoztok. Szeretem ugyan úgy akkor is, ha 200 kilométerre van, meg akkor is ha mellettem van. Ha te csak akkor szereted, mikor ölelkeztek meg puszi-nyali van, akkor az nem szerelem.
2017. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez nem nagyon párkapcsolat, ha összeköltöznétek, akkor legalább az éjszakák fixen együtt volnának -az is valami.

De a anyja ezt nem fogja megengedni.

2017. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!