Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjen ezzel az emberlánya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjen ezzel az emberlánya?

Figyelt kérdés

A páromra skypeon ráírt egy külföldi lány aki már az első üzenetei között a szerelmet emlegette,nyilván nagy volt az öröm a párom részéről mert így legalább használhatta nyelvtudását.De egyre érdeklődőbb lett a csaj,azóta naponta beszélnek,mindennap küld neki képet magáról és videóchateltek is..hogy biztosan tudja,nem kamu a másik fél.Persze,én ezen kibuktam és azóta folytonos a bizalmatlanságom,gyanakvásom rá,este lefekvés előtt még én mellette fekszem órákig beszél vele sokszor elfordulva tőlem..olyankor szoktam vele vitát kezdeményezni amire mindig azt mondja hogy bízzak benne,és hogy ez nem komoly,nem megcsalás és ne kezdjem megint..de én úgy érzem ha valaki a párja mellett ilyen intenzíven reagál arra ha hirtelen megrezzen a telefonja..az szarügy.A csaj régiségkereskedőnek vallja magát állítólag időnként afrikába meg emiatt..tegnap is állítólag onnan írt és állítólag fegyveresek kirabolták a bank előtt ezért a páromtól akivel 3 hete beszélnek..pénzügyi segítséget kért..persze ő nemet mondott..de én a kezdetektől azt érzem hogy van valami ami hibádzik..az emberfiára nem ír csak úgy rá egy bombázó csaj aki intelligens is és mindennap képet küld,mindenáron egy magyar pasit akar..mert hogy igen,olyat is írt neki hogy szívesen idejönne csak a páromért...és nem hazudja azt hogy kirabolták és pénz kell neki..pedig a webkamerából ítélve amit csak a párom látott persze..valós a csaj.

Nehéz a helyzetem,tegnap már ott voltam hogy azt mondtam a pasimnak hogy részemről vége...mire ő kibukott hogy őt ezekszerint mindenki csak át akarja verni..hozzáteszem alig aludt 3 órát..a csaj folyton nyomta az üzenetekkel hogy "jaj ha ő nem küld pénzt akkor mit fog csinálni,hisz kirabolták?" Amikor anyósomnak meséltem ezt a dolgot aki velünk él,ő is elmondta hogy szokta neki mutogatni a képeket de ő mindig kérdőre vonja a fiát hogy..igen,ez egy csaj..de mi lesz a szerelmeddel akivel együttélsz? Erre pedig persze hogy az a válasz hogy ez csak szórakozás..ugyanakkor azzal is megnyugtatott hogy ez biztosan csak egy múló szeszély..és egy pillanatra így is éreztem amikor a párom megjegyezte hogy lehet véget vet ennek a virtuális valaminek mert kezdi érezni az átverés szagát..persze azóta ugyanúgy beszél vele..még most is írt neki munka előtt..

Mit tegyek ilyen helyzetben,a sok kibukás,a téma átbeszélése már meg volt de még is ragaszkodik ahhoz hogy "ő csak ír,nyelvet tanul"...



2017. szept. 20. 06:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem valahogy vess véget ennek az egésznek. A párodat átverik. Ez egyértelmű. Ráadásul elég közismert módon. Aki volt regisztrálva olyab oldalon mint pl. az interpals, az ismeri ezt a trükköt.

És az is látszik, hogy a kedves párodnak ez több, mint nyelvtanulás, szórakozás vagy barátkozás. A helyedben nem viselném el. Már az is gáz, ha csak szórakozás, mert miért szórakozik más csajokkal melletted? Inkább ezt az energiát és időt a kapcsolatotokra fordítsa.

2017. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
szkemmer vagy scammer ha jobban tetszik. A párod középső csoportba jár????? Mutass már neki néhány dolgot erről a csalásról a neten. Ha beírod a scammer-t akkor fogsz találni ilyet. A pasid észhez kell téríteni.... elég komolytalanul viselkedik.
2017. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

pl ez: [link]


tanulhat vele nyelvet is

2017. szept. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Én is ugyanígy gondolom,de tökre az kerekedik ki a helyzetből hogy én vagyok aki túl reagálja..este vártam hogy hozzámbújjon,de amint átkarolt..búgott a telefon és már is odanyúlt.Próbáltam viccesen megjegyezni hogy basszus,inkább nekünk kellene pénzt kérnünk tőle amiért rabolja az egymásra fordítható időnket...erre csak annyit mondott hogy "ja".Eddig sebezhetőnek mutattam magam,most már kezdem érezni hogy nekem van uralmam efelett és ha neki ez kell hát..legyen.

De akkor is zavaros hogy egy nő,aki tényleg az akit webcamon is látott..és olyan sikeres régiségkereskedő miért ilyen módon akarna kisajtolni pénzt más nemzetiségektől? Bár mint mondtam már az elején éreztem hogy ez valami áhítat..hisz ilyen nincs egy magára valamennyire igényes nő nem ajánlja oda magát már is egy párkapcsolatra és nem dicsekszik mindennap a képeivel.

2017. szept. 20. 06:49
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
romancescam.org
2017. szept. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
nem az a baj, hogy átbasszák, hanem az hogy hülye:) nem piszkálódás, de nem lehet valaki ennyire ostoba
2017. szept. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Én szakítanék vele, tök mindegy, hogy átverés vagy sem, vagyis akkor annál inkább, mert milyen felnőtt ember az, akinek két alkalom után nem esik le a dolog?

Arról nem is beszélve, hogy amint csörög a telefon azonnal ugrik, otthagyva téged... Teljesen mindegy, hogy virtuális vagy valós, ez kimeríti (nálam) a megcsalás fogalmát, és mint olyan, mennie kell.

Nálunk volt ugyanilyen, csak sajnos nagyon is valós személlyel, azt a kínt és szenvedést nem kívánnám másnak, bárcsak előbb szakítottam volna és nem sérültem volna ekkorát.

Természetesen te döntesz, ha úgy érzed megéri megbeszélni és változik majd valami, akkor hajrá. Azt meg mellékesen odabökhetnéd a pasidnak, hogy vannak ám férfi beszélgetőtársak is...

2017. szept. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
12%
7es: ahogy nézem azóta is meg vagy bolondulva.
2017. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

ez egy kamu lehúzás

én biztos kidobnám azt a primitív pasit, aki ennek bedől és nem küldi el a fenébe a lányt az első pénzkérés után

az meg csak pláne plusz, hogy nem veled van, hanem egy idegen nővel beszélget

2017. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%

Egyértelműen átvágja a csaj, ő pedig annyira egyszerű, hogy a 2 szép szeméért, vagy melléért inkább veled száll szembe, és védi. Elég gáz. És attól, hogy a nő valódi, nem jelenti, hogy a sztorija is az, nem is értem, miért azon van a hangsúly, hogy láttátok skype-on. Na mindegy.

A helyedben utánanéznék annak, amit korábban írtak, még egyszer elmagyaráznám a leírásokat megmutatva, hogy átverik, és megkérdezném, hogy mi hiányzik a kapcsolatból, amiért ennyire ragaszkodik egy tulajdonképpen ismeretlenhez, aki mást sem csinál, csak hazudik. A nyelvtanulás pedig rossz kifogás. Nyelvet lehet tanulni könyvekből, sorozatokból, illetve vele azonos neműekkel folytatott beszélgetésből is. Nem kell ehhez, egy lánnyal flörtölnie, miközben melletted fekszik. Ha erre is a csajt védené, lépnék. Nem ragaszkodnék egy olyan kapcsolathoz, ahol a másik számára láthatóan hiányzik valami, de ezt képtelen megbeszélni. Ez a kiscsaj nélkül is szakítóok lenne.

2017. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!