Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működik egy introvert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik egy introvertált-extrovertált párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Introvertált lány vagyok, a férfi pedig eléggé extrovertált, bulizós, nem ül otthon. Ha olyan emberekkel vagyok körülvéve, akikkel jól érzem magam, akkor én is feltudok szabadulni. Mennyire lehet ez probléma?

Tapasztalatok érdekelnek és vélemények.



2017. szept. 21. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem sokáig. Sose láttam h ennek jó vége lett volna.
2017. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Kompromisszummal minden működhet, ha a két fél is akarja és tesz azért, hogy valóban működőképes legyen a kapcsolat.
2017. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nehezebb dolgotok lesz,mint két egyforma prioritású embernek,de ez attól függ mennyire vagytok toleránsak és kompromisszimkészek.
2017. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
79%
Tökéletesen működhet, ismerek ilyet.
2017. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt problémánk, megismertem a párom haverjait, ha azokkal találkozik, akiket bírok, akkor megyek vele, ha azokkal, akiket nem, akkor mehet egyedül. Utóbbiból amúgy nincs sok és ritkán találkozik velük külön, ők inkább csak kollégák.
2017. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Féltékenység, bizalmatlanság nem fordult elő, ha gyakran megy bulizni?

Vagy nem esett rosszul? Nem zavart?


Nem ismerjük egymást nagyon, mindössze 1 hónapja lassan, csak látom hogy ő szokott bulizni járni, sok ismerőse van.

Nekem nem sok barátom van, és nyugisabb kikapcsolódást szeretek. Semmiféleképpen nem mennék olyan helyre ahol egész éjszaka bömböl a zene, zavarna.

2017. szept. 21. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleimre még jó hatással is van a másik fél ellentétes habitusa.


Nagyapám egy szobatudós alapból, viszont nagyanyám hatására eljárt társaságba, és együtt vezették a különböző csoportjaikat. Úgy látom/hallom, hogy nagyanyám nélkül lehet nagyon elvont lett volna, kicsit most is az.


Viszont nagyapám nyugodt és tudományos természete visszafogta nagyanyám aki nagyon "szalad" az életben, illetve nagyapámra van bízva a pénzügyi "napló" és a dolgok észben tartása is. Nagynám sok tudást és műveltséget köszönhet neki.


Szóval ők még jól is hatottak egymásra így. Igaz kompromisszumokkal járt a dolog.


Én, mint introvertált nem tudom hogyan jönnék ki egy extrovertáltal. Exeim is "introvertáltak" voltak.

2017. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6# Nem, a bizalom nem helyhez kötött, ha úgy érezném, hajlamos a megcsalásra, akkor akkor is bizalmatlan lennék, ha épp dolgozni megy, mert hát ki tudja nem vett-e ki titokban szabadnapot, hogy mással legyen, meg ilyenek.

Nála az extrovertáltság nem abban mutatkozik meg, hogy minden nőt gerincre vágna, amelyiket csak lehet, függetlenül, hogy kapcsolatban van-e épp, vagy sem :D

2017. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok attól függ?
2017. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Manapság hamarabb véget érnek az ilyenek, mint korábban.
2017. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!