Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megtudtam, hogy a párom valamilyen potencianövelőt vesz be az aktus előtt, nem kívánom az együttléteket. Hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Azóta hányingerem van saját magamtól, mert biztos az én hibám, pont ezért nem is akarom az együttléteket sem. Tény, hogy nem a 20-as éveinkben járunk, de akkor is bánt. Mit tegyek?

2017. szept. 21. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a pároddal a dolgot. Könnyen lehet hogy tud olyasmit mondani ami segít de ha nem akkor is érdemes ezt tisztázni mielőtt ő meg azt képzeli azért nem fekszel le vele mert vele van baj és mindketten kétségek közt bezárkóztok.
2017. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

És miért magadban keresed a hibát?

Párod egészségével van valószínű valami probléma, és őt is zavarja.

Lehet, lenne rá normális megoldás, csak el kéne menni dokihoz. Ráadásul jó orvoshoz, mert sok a sarlatán, aki csak gyógyszert képes felírni.

Ha túlsúlyos, nem mozog, cigi, alkohol, gyógyszerek, sok munka, stb...simán lehetnek ilyen problémák.

2017. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Először is magadban kellene tisztázni néhány dolgot:

1. A párodnak van egy problémája. Valamiért ez nem tudja megbeszélni veled, mert különben nem kellene titkos dolgokhoz folyamodnia.

2. Valószínűleg szeret téged, mert nem elfordul tőled, hanem megpróbál megfelelni neked, nem másnál próbálja megoldani a baját.

3. Valószínűleg nem a te hibád.

4. A potencianövelők nem spontán hatnak, hanem kell szexuális stimuláció is. Azaz ha beveszik, akkor nem lesz automatikus merevedés. A merevedéshez a partner nyújtotta szexuális izgalom is kell. És ha az megvan, akkor az azt jelenti, hogy kíván téged.


Kicsit nyitottabban kellene közeledned a problémához, és nem ajtóstól rontani be a házba!

2017. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ezt jó bunkón reagálod le.


Lehet pont azért kell neki mert nem bírná olyan sokáig mert nagyon kíván és te lehet később mész el stb ...


Örülj,hogy beruház ilyesmire nem egy feszes húszéveshez megy...

/N.

2017. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Teljesen normális dolog az ilyen. Ne érezd rosszul magad de beszélgessetek erről.
2017. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kedvedben akar járni hogy neked minél jobb legyen. Számos olyan férfi van aki letojja hogy a partnere kielégül-e attól amit nyújt neki. Megoldhatná úgy is hogy egy fiatal nővel használja a gyógyszert, de neki te kellesz. Vannak akik akkor is vesznek be néha ha amúgy semmi baj nincs csak azért hogy extra teljesítményt nyújtsanak.

Ha nem kívánna akkor más ágyában szedné be.

2017. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valakinek pl van olyan baja hogy ernyed-all, ernyed-all, a potencianovelo megoldja ezt a problémát.

Nem a te hibád.

2017. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

sima biológia.

30 éves kortól kezd el csökkenni a tesztoszteron szint.

45-50 éves korban lesz már érezhető is,hogy jelentős a különbség a 20as évekhez képest.

2017. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon kiakadtam rajtad. Szóval téged rohadtul nem érdekel, hogy milyen gondjai vannak, mennyit tépelődött ezen, mennyire szégyelli ő magát, orvos írta fel vagy Kínából rendelte, jár-e rendesen kontrollra, mik a mellékhatások, csak a sértett egóddal vagy elfoglalva, hogy jaaaaaaaaj mi van ha már nem tart nőnek? De, annak tart, és adj hálát az égnek, hogy nem más hüvelyben élesíti a kardot, ahogyan páran végső kétségbeesésükben teszik. Nagyon önző vagy, próbáld meg az ő szemszögéből nézni a dolgokat, egy pillanat alatt elillan a bánatod.
2017. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem, én megérteném, ha elmondaná. De nem mondja. Én ezt úgy vettem észre, viszont nem fogok rákérdezni vagy számon kérni, mert úgy gondolom, neki kellene erről beszélni.
2017. szept. 24. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!