Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire hülyének néz?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire hülyének néz?!

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, évek óta. Ami jelenleg rettenetes állapotban van és a " meg lehet még menteni " szakaszon már túlesett párszor. Igazából egymás mellett élünk. Ebben a pocsék lelkiállapotban talált rám egy régi barát, akivel anno szimpatizáltunk....de hát mindketten kapcsolatban éltünk ( és élünk a mai napig )és ezért nem léptünk. Elmondása szerint már nem szerelmes a barátnőjébe. Nincs olyan nap, hogy ne keresne ( nem találkozhatunk mert messze él ), és mindig tudomásomra adja, hogy gondol rám. Szeretné ha találkoznánk amikor hazajön a szülővárosunkba....viszont többet is akarna. Amikor a barátnője ír, gyorsan lerázza hogy velem beszélhessen nyugodtan. Amikor pedig elhinném a szavait ( mint egy modernkori hülye Bridget Jones ), akkor arról kezd el magyarázni, hogy miért nem keresek valakit itt a közelembe, akibe beleszerethetnék és aki boldoggá tehetne. Felnőtt nő vagyok, nem buta, tanult....mégis megzavarodtam. Ha kilépnék a kapcsolatomból, valószínűleg ő nem tenné meg a sajátjával. Azért keres, mert jólesik hülyítenie valakit és jobb lenne ha elküldeném melegebb éghajlatra?! Ha egy férfi naponta keres, még úgy is hogy nem találkozhatunk, bír bármiféle jelentéssel, vagy ostoba mód túlagyalom? A sok " gondoltam rád", " egész nap a fejemben voltál" megzavar....Ui. nem szándékozom megbántani és megalázni a páromat. Akármilyen is a kapcsolatunk, nem fogom megalázni egy félrelépéssel. Csupán csak jó lenne tudni, hogy más szerethet-e vagy megérdemlem a sorsom.
2017. szept. 22. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha egy kapcsolat már szerinted is túl van a " meg lehet még menteni " fázison, akkor miért maradsz benne? Egy ilyen kapcsolatot akkor is érdemes megszakítani, ha nincs ott rögtön a következő fazon, akivel összejöhetnél.
2017. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, remélem, nem bántalak meg, de nem éppen a "tanult, felnőtt nő" benyomást kelted.

1. Ha a kapcsolatod borzasztó és menthetetlen, akkor nem értem, miért vagy még benne, miért nem zártátok le már régen.

2. Nem értem, hogy a másik sráccal miért nem lehet világosan, egyszerűen megbeszélni, hogy mi a potenciálja az ismerkedéseteknek, mire számíthattok a másiktól.

3. Milyen félrelépéssel nem akarod megalázni? Egyrészt, ha a kapcoslatotok romon van, akkor eleve nehéz értelmezni a félrelépést, másrészt már régesrég "megcsaltad" érzelmileg, hiszen másvalakivel ismerkedsz régóta, elég komolyan.


Szóval ha hülyén viselkedsz, előfordulhat, hogy hülyének néznek. De javíts ki, ha félreértettem valamit.

2017. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos egyéb anyagi és "nem akarom elfogadni és meglépni" vonzata van mindkét oldalról a párkapcsolatomnak. Nem félel az egyedülléttől. Szimplán csak tudni szerettem volna, hogy most a ki nem élt és eltemetett érzelmeimet látom feléledni egy személy iránt, aki mindig is tetszett és aki talán szintén kezd megszeretni.....vagy átdobtak a palánkon.
2017. szept. 22. 08:27
 4/13 anonim ***** válasza:

A szerelemnek, érzelemvilágodnak, kapcsolatodnak, mi köze ahhoz, hogy tanult vagy. Láttam már több diplomás nőt, akinek az érzelmi világa, párkapcsolatai, tini szinten mozogtak. Talán nálad is. Benne vagy egy semmilyen kapcsolatban. Szerinted se menthető, akkor mire vársz? Csodára? Kilépni, nem csak egy másik pasiért lehet, lehet önmagadért is. Azt meg, neked kéne letisztázni a pasival, mit is akar? Kósza numerát a régi ismeretség alapján, vagy valami komolyabbra is gondolt veled kapcsolatban.

Kapcsolatban lévő pasi, simán keres minden nap, mond dolgokat, hogy legyen egy ágyjelenet.

2017. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Más szerethet, az nem kérdés. De a napi levélírkálás még nem jelent semmit, sajnos. A mai virtuális világban néhány ellopott perc, félóra, óra belevisz egy projektált másik, nem valóságos kapcsolatba, aminek semmi köze a valósághoz. Én irkáltam nemrég így egy férfivel. Olyan mint egy másik élet. De ha valaki komolyan érdeklődik a másik iránt, akkor az tesz is érte. Ha nem szerelmes már a barátnőjébe, beléd pedig igen, akkor lépjen. Az nem lépés, hogy jó lenne neked valaki más a közeledben...

Egy rossz kapcsolatban, mint a tiéd most, kis napsugárnak tűnik valaki, aki olyan figyelmet ad (látszólag!), mint amilyet a valóságos kapcsolatban is igényelnél. De ez illúzió. Próbálj meg szembenézni a párkapcsolatoddal és a virtuális kapcsolatoddal is, gondold át köd nélkül, hogy milyen kaocsolatban lennél boldog, és melyik kapcsolatod hol áll ettől.

2017. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem félsz az egyedülléttől!

Ha ő kilépne az övéből, akkor hirtelen megoldódnának az anyagi és egyéb gondjaid? Kötve hiszem...

Egyszerűen csak nem akarsz egyedül maradni. Vannak ilyen emberek, szóval igen, megérdemled a sorsod.

Egyvalakit sajnálok: a mostani párodat, akinek ki tudja, mióta húzod az idejét, és csökkented az esélyeit arra, hogy egy hozzá való másik embert találjon.

Szakíts még ma, ha nem jó a kapcsolatod.

2017. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett: Nem nekem vannak anyagi gondjaim. Ill. én már elmondtam, hogy szakítani szeretnék, de ő nem akar lépni, mert neki elmondása szerint így kényelmes. Ő hangoztatja azt, hogy nem érdemlek meg mást, mert más nem viselné el a hülyeségeimet....Az pedig, hogy valaki kedvességét írásban elfogadom,azért nem fogok lelkiismeret furdalást érezni.
2017. szept. 22. 08:50
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

"Ill. én már elmondtam, hogy szakítani szeretnék, de ő nem akar lépni, mert neki elmondása szerint így kényelmes."


Mióta kell az engedélye hozzá? Ne röhögtess, aki szakítani akar, az megteszi. Minél tovább halogatod a döntést, annál tovább fogsz szenvedni, ha beleragadsz ebbe a szarba (már ne haragudj, de nevetséges és abszurd kifogásaid miatt), akkor tényleg megérdemled a boldogtalanságot.


Nézd, az, hogy ez a "régi barát" komolyan szeret-e, elég egyértelmű - írogatni, pofázni tud, panaszkodni a meglévő kapcsolatára tud, bármit tenni már nem tud.. Az olyan szavak, amelyeket nem támasztanak alá tettek, konkrétan nem érnek kutyaszart sem. Ez egy gyáva megalkuvó, gerinctelen alak, veled pótoltatja azt az izgalmat, ami a kapcsolatából hiányzik, de a párjával szemben egy utolsó aljas suttyó - ilyen embertől mire számítasz??


Ettől függetlenül tud és fog szeretni más, ha hagyod. De ehhez az kell, hogy a mentletetlen kapcsolatod lezárd (tisztességes férfi addig nem fog hozzád közeledni, amíg van párod) és kizárd ezt az írogató féreg "régi barátot" is az életedből.

2017. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Amikor pedig elhinném a szavait ( mint egy modernkori hülye Bridget Jones ), akkor arról kezd el magyarázni, hogy miért nem keresek valakit itt a közelembe, akibe beleszerethetnék és aki boldoggá tehetne."


Egy kicseszett manipulátor a fickó. Az egész dumája arról szól, hogy az a személy ő, ő, ő és megintcsak ő lenne.

A probléma csak az, hogy - ha ezt szóról-szóra így mondta, akkor - ő nem szerelmes! (Nem azt mondta, hogy "és aki viszontszeret", vagy valami kölcsönösségre utaló dolgot... hanem hogy "boldoggá tehetne", ami piszkosul nemugyanaz!)


Szóval bárkit javasolnék, de pont ezt a ficakot semmiképpen! Merthogy majd még te is lehetsz az, akit pár szóval ráz le a telefonban, miközben a következőt fűzi.

2017. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Istenem miért úgy kell kilépni egy kapcsolatból,hogy ott a másik egyből? Miért nem lehet egyedül lenni? Ha nem megy egy kapcsolat akkor lépek,nem gyötröm magamat sem, sem a másikat, akkor élek egyedül és kész. Fene nyűglődne egy rossz kapcsolatban. Ha szex kell arra meg lehet találni, kötetlen kapcsolatra is valakit,hosszabb távra is.
2017. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!