Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két férfit szeretni?

Figyelt kérdés

29 évesen olyan helyzetbe kerültem, amit sosem gondoltam volna.

Lassan 2 éve együtt vagyunk párommal, már együtt is élünk, komolyan tervezünk, és rengeteget dolgozunk , hogy tudjunk haladni a kitűzött célok felé.

Vannak vitáink, de hol nincs?

Egy helyen dolgozunk, egy idősek vagyunk.

Pár hónapja jött a céghez egy új kolléga, akivel mindketten jóban voltunk kezdettől fogva, mert fiatal kora ellenére kimondottan komoly, értelmes srác. (21)

Kb. 4 hónapja kezdtünk el jobban beszélgetni, és hát azóta ott tartunk, hogy elmondta, neki én teljes mértékben az ideálja vagyok,nagyon megszeretett,és elég közel kerültünk egymáshoz, de semmi nem történt.

Nekem sosem tetszett még fiatalabb, de ő mintha nem is annyi lenne, mint amennyi.

Komoly, értelmes srác.

Ráadásul külsőre is pont olyan, akit mindig elképzeltem.

Kevés partnerem volt életem során, ráadásul engem mindig elutasítottak azok a személyek, akik nekem tetszettek volna.

Ez pedig pont olyan , hogy minden stimmel, csak éppen kapcsolatban vagyok.

Páromat szeretem, eszemben nincs elhagyni, hiszen közös életünk, jövőre vonatkozó terveink vannak.

Mégis úgy érzem, hogy két férfit szeretek egyszerre, hogy lehetséges ez?

Mit tehetnék?



2017. szept. 22. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Maradj a jelenlegi mellett, és maradj távol a fiataltól, amennyire csak tudsz. Ha néhány hét után még mindig nem tudod kiverni a fejedből a fiatal srácot, akkor gyere vissza!
2017. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát egy jó kapcsolatban nincs vita. tapasztalat. Nem is értem ezt soha..! Az hogy te ezt a mintát látod, hogy sokan szar kapcsolatban ragadnak benne az nem jelenti azt hogy így kell.

Ha pont olyan a másik, mint ahogy elképzeltél, meg belsőre is, szerintem semmi értelme így folytatnod a pároddal. Megcsalod gondolatban. Az is megcsalás.

Miért nem akarod elhagyni a párod?

Ha annyira megérné vele maradnod, nem lenne ilyen érzésed a másik felé[.]


N

2017. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Lehetséges. De azt jelenti, hogy az elsőbe nem vagy már lángolóan szerelmes, csak szereted, tiszteled.

Több lehetőség van. Nyitott kapcsolatra váltotok, és mindkettőt szabadon szereted.

Vagy uralkodsz az érzelmeiden, és megfeszíted. Nem mész messzebbre a másikkal, idővel el fog múlni. (nálam ez 2 év volt).

Vagy szakítasz a pároddal és összejössz a másikkal UTÁNA. na nekem ez tetszik a legjobban, erkölcsi szempontból. De készülj fel, hogy utána is jöhet új szerelem. Azok jönnek, de mennek is.

Több most nem jut eszembe, de biztos, hogy van még.

2017. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Én ezekre mindig úgy gondoltam,hogy fellángolás. Ilyen biztosan van mindenkinek egyszer az életében,de ez inkább a hűség próbája.


Adott egy jó kapcsolat vs Egy fellángolás

Itt igazából szerintem nem szereted az új fiút,csak tetszik.-ez maga a fellángolás.


A válaszom: nem,nem lehet egyszerre úgy szeretni két férfit,ahogy te gondolod,mert az egyiket párodként szereted,a másik meg a biológiai hatások miatt vált fontossá a szemedben.

2017. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy eszedben sincs elhagyni a partneredet, de a szíved mit diktál? Nem lehet, hogy leginkább csak egzisztenciális szempontból tervezel együttmaradni a jelenlegivel? Jön egy ember és máris megingott az egész kapcsolatod, akkor nrm nyugszik biztos érzelmi alapokon. Jah, tartsd távol magad az újtól, vegyél ki pár nap szabit és gondold át. Ha akkor sem múlik, talán szakítanotok kéne.
2017. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet a nagy tervezés közben pároddal egymásról feledkeztetek meg, és bár a tervek fejlődnek és haladtok, érzelmileg megrekedt a kapcsolat, több figyelemre vágysz, amit a párodtól nem kapsz meg esetleg az utóbbi időben, viszont ettől a sráctól megkapod. Az érzelmi tölteted a kapcsolatodba fektesd be. A srácot hagyd. Szerintem.
2017. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 érdekel0 ***** válasza:

Azt írod nem volt sok kapcsolatod,lehet ez is gond.

Összejöttél a pároddal,mert úgy gondoltad,hogy ő elég jó és elég jó életetek lesz majd együtt.

Sokan teszik ezt.

Úgy gondolják,hogy inkább így,mint egyedül vagy egyszerűen csak nem hiszik el,hogy tudnának ennél többet is érezni,jobban is szeretni.

Aztán jön valaki,akit mégiscsak tudnának.

Csak lehet épp együtt élni nem.

2017. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg fellángolás, de az is lehet, hogy nincs rendben a kapcsolatod teljesen, amit még te sem vallasz be magadnak.

Szokták mondani, ha két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt.. nem lenne még egy.

2017. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!