Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne költsek, de legyek szép....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne költsek, de legyek szép. Hogy lehet ilyet elvárni?

Figyelt kérdés

A párom azt szeretné, ha kevesebbet dolgoznék, amíg tanulok (a jelenlegi munkaidőm felét), de így értelemszerűen kevesebb pénzt is keresnék, azaz magamra is még kevesebb jutna.

Nincsenek extra igényeim, de szeretek évszakváltáskor venni néhány ruhadarabot, esetenként cipőt, évi egy parfümöt, egyéb kozmetikumokat...

Fodrászhoz nem járok, ahogy kozmetikushoz és sminkeshez sem, nem az én világom.

De ha kevesebb órát vállalnék be, össz-vissz 100€-t (30 ezer Ft) keresnék, amiből kéne félretenni, fizetni az uszoda bérletet és vásárolni a dolgaim. Most ugyanerre van havi majdnem 300€-m.


Most az a baj, sokat dolgozom, ha elkezdődik a suli, le leszek terhelve. Félek, ha meg elkezdek kevesebbet, leszűkítem a kiadásaim, az lesz, hogy na, most meg elhanyagolom magam...


2017. szept. 23. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha ilyen optikai tuningolasra van szukseged hogy szep legyel akkor alapbol nem vagy szep.
2017. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Milyen optikai tuningra?

Natúr smink? Előnyös ruhák? Parfüm?

2017. szept. 23. 22:47
 3/13 A kérdező kommentje:
A sminkes helyett műkörmöst akartam írni, látni, nem ott járt az eszem. Na, sehová nem járok
2017. szept. 23. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig azt vallottam hogy kapcsolat miatt nem éri meg takaréklángon égni. Fiatal vagy, most alapozod a jövőd. Oldjátok meg a talit úgy hogy te is dolgozol.
2017. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Együtt élünk. Csak ő korábban végez, és el szokott hozni engem munkából, én kb 3 órával később végzek csak.
2017. szept. 23. 22:50
 6/13 anonim ***** válasza:
6%

"Natúr smink? Előnyös ruhák? Parfüm?"

Igen. A smink, parfum teljesen felesleges ha tenyleg szep vagy, es atlagos olcso ruhakat is lehet hordani.


Ha annyira nem vagy szep akkor persze kellenek ezek.

2017. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A parfümöt látod rajtam valahogy, mondd csak?

Vagy szerinted hogyan tesz hozzá konkrétan a szépséghez?

2017. szept. 23. 22:54
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem a parod dolga beleszolni, mennyit dolgozol. En abszolut figyelmen kivul hagynam a kereset. Bocs, de nem korulotte forog a vilag, a penz egy nagyon is szukseges dolog, hacsak nem tart el maximalisan a masik, ugy, hogy minden igenyemet ki tudom elegiteni az o fizetesebol, akkor magamnak fogom megkeresni azt a penzt, ami nekem kell.
2017. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne a parod mondja meg mennyit dolgozol. Vagy odaadja a kulonbozetet? Ne legy papucs.
2017. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Lépjünk túl az "optikai tuning" problémáján, mert bőven lesz még nagyobb bajod is annál, hogy nem jut pénzed parfümre. Azt írod, együtt éltek. Nagyon nagyon veszélyes, ha a pasidtól függsz anyagilag. Ha azt akarja, hogy kevesebbet keress, egyértelmű, hogy anyagi függésbe akar téged dönteni. Semmiképp se hagyd!
2017. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!