Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem irritál, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál, ha egy férfi szexmániás (ezt a helyesebbik félre értem), és már szinte könyörög a punciért? ( Ezt meg inkább azokra, akik rusnyák. )?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak engem irritál, amikor egy nyamvadt kèrdést nem tudnak normálisan megfogalmazni gyk-n?

Milyen helyesebbik meg rusnya fél...? A helyes pasik szexmániások, a rusnyák meg könyörögnek? Heh...? Nem értem...

2017. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyes megelőzött. Én is azt akartam kérdezni, hogy van-e vajon rajtam kívül még valaki, aki nem érti a kérdést.
2017. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálok hülye kérdésre normális választ adni amennyire lehetséges.

Egy kapcsolat akkor lesz ideális, ha a két félnek nagyjából egyforma a szexuális igénye. Egyik véglet sem jobb, mikor az egyik félnek nagyon nagy, vagy mikor nagyon kicsi az "étvágya". Például egy jó kapcsolaton belül szerintem nincs semmi probléma azzal, hogy akár minden nap is kívánják egymást. Ez valamilyen szinten együtt jár a szerelemmel. De mindegy, a lényeg az, hogy kb egyforma mennyiséget akarjon mindkét fél.

Természetesen az már zavaró, mikor ezzel a problémával kapcsolaton kívül találkozik az ember. Például mikor nap mint nap hallgatja, hogy "úr isten már 4 napja nem szexeltem, nem birom" mondjuk egy barátjától. Vagy folyamatosan kapja a szexuális jellegű felkéréseket ismeretlen pasiktól.

De nem szabad az ilyet komolyan venni. El kell utasítani, mosolyogni kell rajta egy jót és kész. A te életedet doszt nem befolyásolja, hogy ki mennyit akar szexelni (a párodon kívül).

2017. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
Megnyugodtam
2017. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A helyes pasik is könyörögnek a punciért, csak az ő módszerük más. N
2017. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yah, tehát ha ronda szexmanias valaki, akkor rohadjon meg, de ha helyes az nem gáz?
2017. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg csak téged.

Ennek oka lehet, hogy apád sokat krogatott kiskorodban, ezért lettél ilyen hülye.

2017. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!