Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleült egy fiú az ölembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleült egy fiú az ölembe, emiatt elnézést kértem, de most ilyenkor mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Edzésem után leültem a barátom mellé a lelátóra,mert megakartuk nézni a következő játékosokat a fiúkat. Nekem abból a csapatból van pár barátom. Az egyik srác az edzés után oda jött hozzám és azonnal beleült az ölembe megpuszilt és megkérdezte,hogy tetszettem-e neki? De ilyen vicces [önelégült] formában. Utána el is ment. A párom meg teljesen félreértette a helyzetet. Köpni nyelni nem tudott. Pedig beakartam mutatni a barátomat csak kb az egész ölbeülés,puszi/duma lezajlott 1 perc alatt és ment is tovább. Nem számítottam rà,hogy rám ül vagy ilyesmi. A puszi az megszokott a barátnőimnek,barátaimnak adok puszit vagy ölelést. Mondjuk max csak (el)köszönéskor,de ritkán. Viszont a fiú csapatból többen is ilyen érintősek. Még egymás közt is,pacsi - ölelés ha vége az edzésnek. Naa szóval lényegében ennyi az egész és értitek így. A barátom azonban számonkért vagy hogy mondjam...pedig elmondtam neki mi a helyzet és elnézést kértem tőle. Most vagy velem van a baj és égbe kiáltó hibát követtem el vagy a barátommal vannak gondok. Ugyanis azóta kb 4x-5x felhozta ezt az esetet és mindig veszekedéskor. Most legutóbb már nagyon elegem lett ebből és összekaptunk. Miért ilyen? Leültünk megbeszélni nyugodtan a dolgokat,de mindegy mit mondtam neki..mert veszekedéskor ugyan úgy felhozza ezt és feltudnék robbani tőle. Egyszerűen nem tudom már kezelni ezt a féltékenykedést vagy mi a fene ez. Nagyon bosszant. Hogyan lehetne vele ezt normálisan megbeszélni? Hiszen többször is elnézést kértem és tök higgadtan,normálisan megbeszéltük. Nem volt baj és azthittem nem neheztel rám. Nem tudok rajta kiigazodni. Igen, lehet jönni azzal,hogy szakítsunk,fiatal vagyok hozzá stb. Végzős vagyok - 19/l a barátom 28/f.
2017. szept. 24. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki beleült az öledbe, azt megkérdezted, hogy mire volt ez jó?
2017. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Hat ez alapjan, inkabb te tunsz erettebbnek. Oke, eleg gaz volt ez a haverod reszerol, de Istenem nem lesmarolt...
2017. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem kérdeztem meg,annyit mondtam neki,hogy legközelebb ilyet NE! Nem ragoztam túl,én már rég elfelejtettem volna az egészet.
2017. szept. 24. 19:24
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem,hála a jó istennek nem smárolt le! Az valóban kicsit más lett volna.
2017. szept. 24. 19:25
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Vajon a normalis nokkel miert nem fordul elo ilyen?
2017. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, de nekem nincs olyan hímnemű ismerősöm, aki az ölembe merne ülni. Nekem sem tetszene, ha egy nő csak úgy beleülne a férjem ölébe, de valószínűleg el is hajtanánk azonnal, bármelyikünkkel történne. Ízléstelen. Veled van inkább probléma. Ezt azzal lehet megcsinálni, aki nem húz határokat.
2017. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
6 - os vagyok. A férjem egyidős a te pároddal, most nézem. Nekünk már két gyerkőcünk is van. Szerintem a párod már felnőtt módjára gondolkodik, te meg mint egy tipikus tini. Itt a bibi. Az a gáz, amikor megreked valaki a tini szinten - sajnos sok ilyen van. A párod láthatóan nem az a fajta.
2017. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké,rendben köszi.
2017. szept. 24. 20:06
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Nézd, ezt rövidre kell zárni, máskülönben a sírig ezzel fog szekálni, ha úgy gondolja, hogy ezzel fölülkerekedhet.


Szóval a következő alkalomkor, amikor előveszi a témát, akkor mehet neki reflexből az ultimátum: már bocsánatot kértél, úgyhogy vagy ejti a témát mindörökre, vagy valaki csomagol, mert te most akartad utoljára hallani. Téma lezárva.

2017. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Hetes válaszolóval értek egyet. Már nem vagy kislány, hogy a fiúkkal pajtáskodj, viselkedj nőként, méltósággal, távolságot tartva. Ezeket a puszikat, pacsikat, öleléseket építsd le, mert annyira kamasz bohóckodás...
2017. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!