Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok? Reszletek lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Reszletek lent.

Figyelt kérdés

Nagyon kemenyen piaztam es rengeteg penzt elvertem havi szinten.


Azt mondjak jobb a kiallasom es ki vagyok simulva. En ezt nem veszem eszre.


Szerintetek igy eszre vesznek a nok? Van esely megismerni egy normalis not?


2 honapja letettem az italt es a cigit. Persze a szervezet tudja, hogy hetvege van " haho garatra fel!"


29f



2017. szept. 25. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem iszol és nem cigizel lesz, de ez nem csak ettől függ.
2017. szept. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mitol akkor?
2017. szept. 25. 01:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Van...
2017. szept. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az esélyeidet nagyban növeli, de azért kell a személyiség is, meg nem árt egy jó kinézet és egy biztos egzisztencia. A piás baráti körből( ha van) teljesen szakadj ki.
2017. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A barati korom mind piasak. Munkahelyem van ami biztos.
2017. szept. 25. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A piás pasik taszítják a nőket.Igényes külső és kulturált kinezet jelentősen növelik az esélyeid.
2017. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor keress a munkahelyeden komolyabb férfiakat és velük haverkodj.A piàsokbol meg szakadj ki mert igy most szêpen hangzik meg tök biztatóan hogy 2honapja nem iszom meg cigizem de ha a haverjaidat nem koptatod le ugy is ott lessz az a kis ördög hogy na jó egyszer êlünk és visszais estêl egy esti piás cigis buli alkalmàval.Szóval ha komolyabb kapcsolatot szeretnél akkor ne tàrsulj piás haverokkal.
2017. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!