Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulsagosan belezugzam egy sracba de kozben kapcsolatom van?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint 3eve vagyunk egyutt. Az elejen voltak hullamvolgyek,egy kis se veled se nelkuled, de azota minden rendben volt. O az elso szerelmem,nagyon nagyon szeretem ot, nagyon sokat valtozott mellettem jo iranyba. Az elejen ha osszevesztunk csak en tepertem kettonkert, most ha van egy kis civakodas o is tesz ertunk.

A baj csak az hogy a munkahelyemre jott egy uj kolega es teljesen belezugtam. Egyaltalan nem nez ki jobban mint a baratom, nem gazdagabb(tudom valakinel ez szempont...) soha nem is tetszene meg kulsore, de a szemelyisege es viselkedese teljesen elvarazsolt.

A baratommal viszont egy ideje ugy erzem tavolodunk egymastol mert rengeteget dolgozunk mivel hazra gyujtunk kozosen(a haz ertekenek nagy resze mar megvan) de ez miatt keveset vagyunk egyutt, es hiaba kerlelem hogy toltsunk tobb idot egyutt mindig tele beszeli a fejemet hogy "azzal hogy csak doglunk nem leszunk elorebb" viszont ez miatt van hogy csak fekszunk egymas mellett mikozben nyomkodjuk a telefonunkat. A szex ugyan ugy rendszeres vele, jo, de mar az sem olyan mint regen.

A kerdesem az lennr hogy massal is fordult mar elo ilyen? Ez csak egy probatetel az elettolhogy tuljutunke ezen is vagy a vege? Tudom hogy a rozsaszin kod elmulik es tobb ev/evtized alatt mas is fog megtetszeni a paromon kivul, de mivan akkor ha okkal tetszett meg ennyire? :( koszonom a valaszokat elore is

L


2017. szept. 25. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

akk mondjuk ülj le , és mond el ezt neki is?!

komolyan, miért ismeretlenektől várod h megoldjuk a problémádat?

az van, hogy úgysem tudsz mit kezdeni ezzel a lila köddel. ha szexel a barátoddal akkor közbe a másik srácra gondolsz? WTF? vagy hogy képzelted?

először beszélj a pároddal, ha nem jutsz döntésre nyiss az új srác felé...

nincs értelme elnyomni az érzéseidet ha állandóan rajta pörögsz, miközbe mással vagy

2017. szept. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Soha nem tudna megbocsajtani hogy belezugtam masba. Azert tettem fel a kerdest hogy ha valakinek volt mar ilyen tapasztalata, mi lett a vegkimenetel stb.

Mindenesetre ment a zold :)

2017. szept. 25. 07:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélned kellene vele.
2017. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Azért ez jó, hogy bűntudatod van. Látszik, hogy maradt még benned némi gerinc.
2017. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolatban minden jó, aligha kerül képbe egy harmadik.

Előbb próbáld eldönteni, hogy most csak átmeneti hullámvölgyben vagy a barátoddal, vagy kihűlt a kapcsolat. Az új kollégád esetében ez csak fellángolás vagy komoly vonzalom. MOndjuk ha azt írod, nem a külseje fogott meg, hanem a személyiség/viselkedés, akkor lehet, hogy az utóbbi. (A viselkedésében mi tetszik? Flörtöl veled, teszi a szépet, vagy tényleg a személyisége vonz?)

2017. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt a pároddal vitasd meg, mielőtt még megcsalnád. Bár nincs rá garancia, hogy az új kollégának is tetszel. Itt keresel felmentést? Egy kapcsolatban két ember van. Ha kihűlt, abban neked is részed van. Nem könnyű az élet. Nem mindig habos-babos. Majd megtapasztalod. Minden nehéz időszaknál dobbantani elég erős ám... Majd jusson eszedbe szülés után. Nekem mindenesetre jól esett, hogy a férjem ha segíteni nem is tudott sokat, kivárt egy-egy nehéz időszakot. Nem megcsalt, meg nem lelépett.
2017. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

O az elso szerelmed. AZ ELSO VAGOD? Fogadjunk szomszedok vagytok vagy egy suliba jartatok esetleg egy barati tarsasagotok van. Miert lenne megbocsajthatatlan bun, hogy mas is megtetszik? Hoppa hoppa! Tini korban nyilvan azt hiszi az ember orokke tart de az az igazsag, hogy attol, hogy helyben "jobb nem volt" attol meg nem KELL vele maradnod erted? Nehogymar egy ember mellett akard leelni az eleted csak azert mert o volt keznel meg o az elso. Istenem :DD

Szep dolog ez de ha belezugtal masba... Hat bocs de akkor itt az ideje tovabblepni, minek alldogalni a pocsojaba?

2017. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze. Szinte mindenki volt így...ilyenkor kell elgondolkodni, hogy valóban a párod kell- e neked. Ezek nem véletlenek. A döntés a tied, de a felelősség is. A lényeg, hogy légy korrekt. Érted...
2017. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem ülj le vele,és mond el szépen,hogy neked ez így nem jó,és ha nem töltötök együtt több időt,akkor ne csodálkozzon majd,ha már csak egyedül fog költözni abba a házba...ha erre is annyit reagál,hogy a veled töltött idő fölösleges döglés (wtf?!),akkor meg nincs okod rosszul érezni magad,h más is tetszik,sőt...mert az oké,hogy építjük a közös jövőt,de egy kapcsolatot gondozni kell,és attól nem fog működni,hogy vastagabb lesz a bankszámla.
2017. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Shaddark ***** válasza:

Szerintem is beszélned kellene a barátoddal - na nem, az új kollégáról persze, hanem hogy ellaposodott a kapcsolat és úgy érzed vége lesz ha így megy tovább.

Aztán majd kiderül akar-e tenni érte, pontosabban nem tenni.

Ezt a férfiaknak nehéz ám megérteni - hogy amikor teszünk értetek, értünk akkor az rossz dolog, ha nem teszünk semmit az a jó neked ;)


De más csajoknál is így működik, pontosabban sok más csajnál is.


És elsősorban magaddal kellene letisztáznod hogy akarsz-e máris ilyen komoly, unlamas felnőtt életet, vagy szakítasz a barátoddal, elmondod neki hogy te még nem érzed magad késznek erre és élvezed a fiatalságod amíg oda nem érsz hogy teljes szívedből vágsz családra, felelősségre. És nem érdekelnek már a pasik, bulik, úgy általában a korodnak megfelelő életvitel.

2017. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!