Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már flört? Később még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már flört? Később még rosszabb lehet? Jogosan aggódom?

Figyelt kérdés
Párom (F) mesélte a sztorit, persze ezzel kezdte, hogy neki semmit nem jelentett csak poén volt, ezért is meséli. Kocsival átengedett a zebrán egy lány csoportot és egy làny intett neki, meg vigyorogva köszöngetett, ő meg szintén visszaintett vigyorogva. Pedig nem ismerte. Szerintetek ez durva vagy csak túlreagálom? Főleg férfiak válasza érdekel.

2017. szept. 25. 12:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem flört. Szerintem azon kezdj el aggódni, hogy ne ba$zđ tönkre a kapcsolatod a fétékeny$égeddel bá$tya.
2017. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Soha többé nem látja őket. Az ilyen "flört" szerintem még belefér. Te is rámosolyogsz néha-néha 1-1 idegenre, nem? Ha mondjuk rendes volt veled vagy ilyesmi.


Ha ezen kiakadsz akkor túlreagálod.

2017. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Ez mióta flört? A lány egy kedves gesztussal a srác tudtára adta, hogy köszöni a segítséget, a párod meg örült, hogy a lány a tudtára adta és mosolygott rá egyet. Ez nem flört, ez normális interakció két jólnevelt ember között. Neked meg pszichológust ajánlanék.
2017. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ezt nagyon kombinálod kérdező...
2017. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem megköszönte a csaj, hanem köszöngetett, hogy szia szépfiú... nem mindegy
2017. szept. 25. 12:47
 6/35 anonim ***** válasza:

Ez még nem flört.

Ebben tényleg semmi nincsen, ilyenek miatt ne aggódj, ne buzeráld. Mert max. annyit érsz el vele hogy semmiről nem fog neked mesélni mert mindenben az ördögöt látod.


Ha mondjuk utána szóba elegyednek, beülnek egy kávéra, hosszasan beszélgetnek, telefonszámot cserélnek. Az már ok., az bántó lehet.

2017. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Elmesélte, akkor meg?
2017. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

És ezt miért nem a kérdésbe írtad le, cicacsillagvirágbogárka?... vagy azt hiszed, mi látnokok vagyunk?


Innen kezdve meg az a lényeg, hogy hogy mosolygott a párod. Ilyen elnézően, vagy lelkesen... visszaszólt neki vmi hasonlót? Mert nem mindegy.

2017. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

" hanem köszöngetett, hogy szia szépfiú"


erről meg aztán végképp nem tehet a párod, felesleges és igazságtalan emiatt az ő vérét szívnod.

Visszaintegetett. Nagy cucc. Persze hogy visszaintegetett, mit kellett volna tennie szerinted? Mogorván rádudálni, vagy mit?

Az rendben van ha egy idegen férfi udvarias veled, te meg megköszönöd, rámosolyogsz?

2017. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

#5


Ez már spekuláció. Sajnos a paranoid elme sok dologra képes ezen a területen (én tudom, mert én is ilyen vagyok, tudnék neked ebből a sztoriból amit leírtál akár megcsalást is levezényelni, mivel a fantáziám is élénk sajnos), úgyhogy azt javaslom, hogy ne agyalj ilyesmiken, mert bele fogsz hülyülni, mint én is. És egy idő után nem fogod tudni uralni a dolgot.

2017. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!