Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ha egy pasi hajlamos kicsi, jelentéktelen dolgoknál füllenteni, vagy átszínezni a történéseket, akkor biztos hogy komolyabb dolgoknál hazudik?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra és férfiak véleményére is kíváncsi vagyok!

2017. szept. 25. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igen. Soha nem kezdenék ilyen alakkal, nem tudnék megbízni benne (ha egyszer már bizonyíthatóan nem ér semmit a szava), anélkül meg kutyaszart se ér egy kapcsolat. Én még nem találkoztam olyan emberrel, aki kis dolgokban hazudik, nagyobbakban pedig korrekt és őszinte lenne.
2017. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Mindenki tagadja, de mindenki folyamatosan hazudik. Ez azért is van, mert a nyelv nagyon rossz közeg sok minden közvetítésére. Ami valójában történik az sokszor feloldódik a nyelvi nehézségekben. Ezzel együtt a nők azért hazudnak, hogy jobban érezd magukat velük (nemtől függetlenül), a fickók azért szoktak hazudni, hogy jobb színben tüntessék fel magukat. Akit bántanak más hazugságai gondolkodjon el őszintén ő mennyit hazudik...
2017. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
mindenki hazudik, a nők néha többet mint a pasik.
2017. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat adtatatok,köszönöm! :)
2017. szept. 25. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy exem, aki így manipulált, mindig azt mondta amit hallani akartam. De mivel nekem óriási igazságérzetem van, ezért meggyűlöltem emiatt, így aztán nem derült ki, hogy miben hazudott még, de el tudom képzelni, hogy megtett mindent, hogy az ő javára fordítsa a helyzetet.
2017. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 horvathagota válasza:
12%
Nem biztos. Az én párom csűri-csavarja a történeteit, hogy érdekesebbek legyenek. A pasiknál egymás között ez a "mesélés" helyettesítheti az őszinte beszélgetést, ami ugye... nem annyira menő.
2017. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Egy fenéket.

Én például pontosan olyan vagyok, hogy alapjáraton, szórakozásból simán hazudok - komolyan meg gyakorlatilag sosem.


A vicc az vicc. Ami meg nem az, azzal meg nem viccelünk.

2017. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de ahhoz nekem épp elég, hogy ne bízzak benne.
2017. szept. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát simán lehet.


Volt olyan barátnőm, aki mindent felnagyított, színezett, mesélt, és a végén már azt sem hittük el, ha kérdezett.

Persze már nem tartom vele a kapcsolatot, a kiskaput az csukta be, mikor összekavart az exemmel, és ENGEM kiáltott ki hazugnak.

2017. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!