Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek számít hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek számít hogy a pasi ezermester legyen?

Figyelt kérdés

Apa és férfi rokonok nélkül nőttem fel, nem volt senki aki megtanítson szerelni. Fogalmam sincs hogy az akkun kívül mi-micsoda a kocsiban, de még azt se tudom kivenni, nem tudom hogy kell, hova szabad nyúlni. A lakásban az égőt ki tudom cserélni de a lámpát feltenni, bekötni nem. Ikea bútort se igazán tudom összerakni ahogy az üzletben kinntvan, kicsit furcsa, csálé lesz mindig.

A szerszámok használatát is youtube videókból néztem ki, mert nagyon vicces de nem is láttam ezeket elötte soha élőben!


Mennyire furcsa, férfiatlan, lúzer dolog ez? Az élet más területein férfi vagyok, csak az a szerelés maradt ki nekem. Legutóbbi barátnőm részben ezért szakított, mert mekkora gáz hogy mindenért szerelőt kell hívni, miközben a barátnői pasijai kb saját kézzel fel tudnak építeni egy házat és mindent bekötni.


2017. szept. 25. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Autóhoz, lámpához szerelőt hívunk, de egy Ikea bútort tökéletesen össze tudok rakni egyedül is nőként, azért az már tényleg az a kategória, amit úgy gyártanak, hogy a leghülyébb is össze tudja rakni. Csak akkor lehet(NE) csálé, ha hibás a termék. Szóval kissé balfassznak tűnsz ezek alapján.
2017. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Egyaltalan nem fontos.

Es a villanyszerelest, gazszerelest normalis ember szakemberre bizza. Az autot se buheralja nem szerelo.

En mondjuk egg ikea butort ossze tudok szerelni, amj kisebb, a nagyobbhoz meg ugyis kell segitseg.

2017. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem számít, de szerintem nagyon szexi. Csak azért nem jövök össze senkivel, mert tud szerelgetni.
2017. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Heart of Darkness ***** válasza:
59%
Ezek a dolgok bonyolultabbnak tűnnek elsőre mint amilyen valójában.Minden csak tanulás kérdése.
2017. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem például nagyon imponál, nekem fontos. Ettől függetlenül nem gondolnám szakítóindoknak. Igazából már az is szép teljesítmény szerintem, hogy próbálkozol. Jobb, mint aki szerelőt akar hívni a nyikorgó ajtó megolajozásához.

Én szerintem csak a mostani párom miatt ragaszkodok ennyire a szerelgetéshez, ő tényleg mindenhez ért ilyen téren. Meg például nagyon jó közös program hogyha a lánynak van rá igénye. Én szeretek kiülni vele barkácsolgatni, ha valami elromlik, azt ketten csináljuk meg stb (kivéve az áram meg gáz, azt nem vállaljuk). Tök sok dolgot tanultam tőle. Például a kerítést 2 hónapja csináltuk meg ketten, teljesen új, minden ki van cserélve.

2017. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az ilyen pasi életképtelennek számít. Ikea bútort 13 évesen össze tudtam rakni.

Furcsának nem furcsa, mert láttam már ilyen pasit, elég is volt belőle, még egyel nem szeretnék találkozni.

2017. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Én nem lány vagyok, de elgondolkodtam és válaszolok. Én olyan vagyok aki lényegében bármit meg tud csinálni, villany, háztartási gáp, kerti gépek, autó, fúrás, faragás. Lényegében bármit. Az egész családom az utolsó felmenőmig akiről hallottam mind ilyen emberek voltak. Lakatosok, kőművesek, asztalosok, kovácsok között nőttem fel.

És vannak haverjaim akiknek fogalma sincs ezekről a dolgokról, olyan szinten, hogy a modern korba születtek, de egy TV beüzemelése feladja a leckét. Bicikli lánc felrakás... és más egyéb dolgok, de azokat már én úgy szégyenlem, hogy le sem írom ide.

Ehhez képest nekik sorra vannak barátnőik, csajaik, stb. Én meg réges régen egyedül vagyok.

Szóval ennyit jelent ez az egész. Körülbelül semennyit.

2017. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Apa nélkül nőttem fel, (meghalt). 2 nővéremmel és édesanyámmal éltem. Igaz, tizenévesen jobban ismertem a különböző női dolgokat, smink és társait mint a fiús dolgokat pl foci. Mégis felnőve olyan ezermester lettem párja nincs. Autóban lazán cserélek akár olajat, kereket, ilyen hétköznapi dolgokat, leszakadt az ágyam alja, vágtam méretre deszkát és felfúrtam erősebbre. Led világítást építettem ki a szobámba, áram bekötéssel kapcsolóval. Az elromlott fúró akkumban kicseréltem az akkukat, és védelmi áramkört is raktam be neki, rendszeresen javítok elektronikai berendezéseket, akár számítógépeket. Soha senki nem oktatott, tökre érdekelt, ilyen témák mozgattak, olvasgattam róluk foglalkoztam velük. Ha most téged nem izgat fel egy fúró, vagy kalapács akkor nem vagy ilyen beütésű. Nagy cucc, nézz az utcára, a sok ratyi 40 kilós izompacsirta még egy izzót se tud kicserélni. Csak ne legyél olyan töketlen mint ők, nem kell tudni profin szerelni.
2017. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az ikeás bútor összerakáshoz: sok bútor van aminél azt írja a leírás, hogy most itt meg ott vágd el fűrésszel. Amit még nem is fogtam soha. Vagy a szekrény ajtó nem 100%-os és a pántokat kéne állítgatni, csavargatni. Ezért nem teljesen pontos. Az exem 2 éve ikea több oldalas konyhabútort akart összerakatni velem munkapulttal, beépített gépekkel, légelszívóval, mindennel. Egyedül! Aztán kiakadt. Szerintem ez nem igazán beginner szint. Egy kisszekrényt vagy tv állványt össze tudok már rakni simán, de komolyabbat nem. Ja meg bejárati ajtót akart hogy cseréljek ki! Meg kerítést csináljak, betonozzak alapot neki.
2017. szept. 25. 20:26
 10/18 A legrosszabb ***** válasza:
#7: Dettó. Gondolom, te is megkaptad a mantrát az őseidtől, amíg otthon laktál, hogy a csajoknak márpedig nagyon is számítani fog, hogy ezermester legyél, meg ha nem fogsz érteni semmihez, senkinek sem fogsz kelleni. Ahhoz képest funkcionális analfabétákat (akiknek egy szög beverése a falba komoly szellemi munkát jelent, de az Audit túráztatja a lakótelepen, mert az yoloswag) látok olyan nőkkel, hogy a szemeim elkerekednek.
2017. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!