Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van valaki párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van valaki párkapcsolatban egy másik emberrel, ha undorítónak tartja valamilyen tulajdonsága miatt?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni, legyen elég ennyi. Miért van együtt valaki egy másik emberrel, ha undorítónak tartja valamilyen tulajdonsága miatt? nem érdekkapcsolat. Ezért nem értem.
2017. szept. 26. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
mert fiatal és a kanosság legyőzi az érveket.
2017. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy tevékenység miatt undorítónak látja azokat az embereket, akik ezt a tevékenységet űzik.

Akkor miért van párkapcsolatban olyan emberrel, aki ezt a tevékenységet űzi?

2017. szept. 26. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a jó tulajdonságai ellensúlyozzák. Én most így hirtelen csak arra tudok gondolni, hogy nagyon jó a kapcsolat, jól érzik magukat együtt, szeretik egymást, csak van 1 tulajdonsága, amit mondjuk nem szeret benne. Szerintem minden kapcsolatban van egy-két ilyen tulajdonság. Páromnak is van 1-2 szokása vagy tulajdonsága, amin hogyha lehetne, akkor változtatnék. Ettől függetlenül ezekkel együtt fogadom el, mert szeretem.
2017. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az életben nincs olyan, hogy fekete, vagy fehér. Mindenkinek vannak hibái, senki sem tökéletes.


Attól még, hogy van amit undorítónak talál a másikban még nem feltétlenül kizáró ok semmire. Inkább érett gondolkozásmódra vall, ráadásul ettől függetlenül lehet 99 másik tulajdonság amit pedig imád.


Tudom manapság a tolerancia egyre kevésbé ismert fogalom, mert sokkal egyszerűbb, csak ingázni. De ha talál az ember valakit, aki tényleg értékes a számára akkor ott sok dolog belefér ésszerű keretek között.

2017. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem tud eme tulajdonságáról, illetve mint írták van mellette jó ami ezt kompenzálja.
2017. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En azert voltam, mert ugy gondoltam, hogy nekem ugysem jut jobb...
2017. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!