Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos lenne elvárni a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lenne elvárni a páromtól, hogy fizesse a fogamzásgátlóm felét, ha eleve nem miatta kezdtem szedni?

Figyelt kérdés

Szedek gyógyszert, még az előző kapcsolatom miatt kezdtem el. Annak vége lett, de a fogamzásgátlót nem hagytam abba. Az új barátomat megkérhetem, hogy mostantól felesben fizessük? Mert így egyedül annyira nem olcsó, nem azt mondom, hogy tönkremegyek anyagilag, de felesben mégis csak jobb volt az exemmel is, ráadásul a barátom is fontos részese a szexnek ugyebár. :D


Mit gondoltok?


2017. szept. 27. 17:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen jogos. Nagyon sokszor olvasom itt lanyoktol, hogy ok nem varjak el es eszukbe sem jutna elkerni az arat, ha nekik igy jo, akkor nekem aztan mindegy, de egyebkent azt gondolom a normalisnak, ha felesben fizetitek, feltelelezem a baratod sem akar meglepibabat.
2017. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez teljesen alap dolog, fura is, hogy a párod nem ajánlotta ezt fel magától, nálunk a barátom kezdeményezte, hogy természetesen felesben fizetjük. Attól még, hogy te szeded, ketten élvezitek az előnyeit, szerintem simán elvárható. Ahogy mondjuk az is elvárható lenne, hogy az óvszer árába is mindketten beszálljatok, mert hiába ő hordja, együtt használjátok.
2017. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Én is megkértem a barátnőmet, hogy szálljon már be itt nálam az albérletemben a rezsibe, mert annyit van itt, hogy a fogyasztás egy mérhető %-át biztos ő okozza már.
2017. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen jogos, mi is felesben fizetjük. Végül is ő is élvezi a fogamzásgátlóból származó javakat. ;D


21/L

2017. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akar gumit húzni, akkor ne én fizessem a plussz élvezetét egyedül, főleg h előtte a gumit is felesbe vettük.
2017. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Persze, csak ugye eddig is én fizettem, tehát megtehettem anyagilag, meg nem a mi szerelmünk miatt kezdtem szedni, ezért kérdezem. :) Köszi!
2017. szept. 27. 17:26
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp hozd fel neki a témát, kérdezd meg, mi a véleménye, hogy áll ehhez. Egy új kapcsolatban ebből is nagyon sok mindent le lehet szűrni! :)
2017. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem mindegy, hogy azelőtt ki miatt szedted?

MOST miatta szeded!

2017. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

Nekem ez már sz@rrágás kategória.

Ha te szeded be, akkor minek fizesse más. Ha gumit vennétek, akkor egyet venne ő, egyet te...

Nekem eszembe se jutna ilyet kérni egy pasitól.

2017. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Szvsz a nő épp eleget szív azzal, hogy beszedi. Mi férfiak legyünk már annyira lovagiasak, hogy az egészet kifizetjük.
2017. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!