Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom megbánt és sírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom megbánt és sírni kezdek, iszonyatosan megaláz! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátom sajnos nagyon kiismert, nagyon tudja, mivel tud megbántani. Nem vagyok egy sírós meg érzékeny alkat, de mióta vele vagyok, többször volt arra példa, hogy úgy megbántott, hogy elsírtam magam. Volt olyan hét, hogy minden egyes nap sírtam. Ilyenkor olyanokat vág a fejemhez, hogy egy hisztis p***a vagyok, és csak bőgni tudok, mást nem. Nagyon bánt ezzel a viselkedéssel, nagyon ritkán kér bocsánatot. Ez már az instant elhagyás esete?

2017. szept. 27. 21:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, mit keresel még mellette... Egy igaz társ felemel és szabaddá tesz, nem pedig a földbe tipor.
2017. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
98%
Jóból írom eskü. Az ilyen nem barát. Ne bántsd saját magadat, ne élj mellette szomorúan, ha mással boldog is lehetnél, aki nem csinálja ezt veled.
2017. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy jogod van hülye pitsának lenni, aki ilyen gyökér mellett marad, még nem kéne élned vele.
2017. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Heart of Darkness ***** válasza:
96%
Mondjuk hagyd ott. Én nehezen tudnék együtt lenni olyannal aki bánt és érzelmileg gyötör és még meg is aláz ha sírok.
2017. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Igen, ez instant elhagyas, kiveve ha labtorlonek erzed magad.
2017. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%

"Ez már az instant elhagyás esete?"

Az. Megaláz a partnered, és te még vele vagy...A te hibád is részben, hogy ezt hagyod, de tudod, akármikor szakíthatsz. Akár most is.


21/L

2017. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Elmondom kedvesen: Nem ezt érdemled ott kellene hagynod mert kegyetlenül bánik veled


elmondom hétköznapi nyelven: Ha ezzel az istenb**armával maradsz akkor nem tudlak sajnálni

2017. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
1%

"Nem vagyok egy sírós meg érzékeny alkat" - Jah, látszik...

Ne haragudj meg a durva szavakért és persze, nem szép dolog, ha mgbántják az embert, de te magad írtad, hogy folyton csak sírsz.

Itt persze most mindenki vakon dobálózik nulla információval, de leírhatnál pár dolgot, hogy mivel bánt meg.

Mert, ha annyit mondd, hogy ez meg az a ruha jobban áll vagy ehhez hasonló és te elsírod magad akkor azt senki sem bírná.

2017. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Persze az ilyeneknek simán van barátnője és utánad is könnyedén beleszeret majd valaki.
2017. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Minősítsd át exbaráttá!
2017. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!