Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékeny ember megváltozhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékeny ember megváltozhat?

Figyelt kérdés
mindenkire féltékeny akivel csak beszélek. alapból olyan nő vagyok aki 10 éves korától csak fiúkkal jön ki de a párom ezt nem érti és mindenkire féltékeny

2017. szept. 29. 22:34
 1/9 A kérdező kommentje:
munkát is ott kellett hagynom már emiatt mert ha meséltem mi volt akkor pofákat vágott, ha joba lettem valakivel azt lehordta mindennek
2017. szept. 29. 22:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Önismerettel meg.
2017. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán, ha elmegy terápiára. De te

se vagy 100as, ha képes voltál a munkádat otthagyni emiatt. célt ért a féltékenységével...

2017. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozhat, de ez a mérték szerintem már durva. Szóval hogy melóhelyet kelljen váltanod, az sok, na!


Én mindenképp pszichológust ajánlok: ez nem az "otthoni barkács" kategóriája, SzVSz.

2017. szept. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozhat: még súlyosabb lesz - ez szerintem is betegség kategória, mi a jó neked ebben?

El fog szakítani mindenkitől, aztán zombiként élhetsz majd a felügyelete alatt.

2017. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom, hogy ez csak rosszabb lesz... A munkahely dolog nálam már kiverte volna nagyon a biztosítékot. Neked kell tudni mi fér bele a kapcsolatba.
2017. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nőkén vagyok ilyen sajnos. 6 hónapja már enyhült azért a féltékenységem ereje,de még mindig nem tudom végighallgatni,ahogy a párom meséli a nőkkel folytatott cseverészéseit. Nagyon mély fájdalom jár át ilyenkor,de sajnos nem tudok másra gondolni,mint arra,hogy a nő tuti azért közeledik hozzá,mert érzelmekre vagy testi viszonyra vágyik vele. Sajnos tudom,hogy emberek pillanatok töredéke alatt "botlanak" meg,és nekem nagyon fájna ha megcsalna. Nagyon szép a kapcsolatunk,épp ezért nagyon féltem. És még ha meg is bízom a páromban,tudom hogy a nők mennyire tudnak manipulálni egy férfit,és ez a féltékenységem alapja valójában. Nagyon sokat beszélgetünk erről,nem titkolom a problémám,de nagyon nehezen lehet ezt orvosolni.
2017. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat épp az előtt állok hogy befejezem ezt a kapcsolatot mert ezt nem lehet bírni kapott időt hogy változzon néhány napig bírja aztán megint. utolsó válaszoló! ha féltékeny vagy vagy nem akkor is megcsal ha meg akar azzal hogy őrülten viselkedsz a féltékenység miatt több okot adsz arra hogy mást keressen én pl meguntam elég hogy mindenki ő szerinte csak meg akar d..ni aki kedvesen szól hozzám. aki szeret nem csal meg akinek meg más kell azért nem kár
2017. okt. 1. 07:53
 9/9 A kérdező kommentje:
a munkát nem kérte hogy hagyjam ott csak a mindennapi veszekedést már nem bírtam reméltem jobb lesz így fontosabbnak találtam a kapcsolatom de akiket megismertem ott azok még mai napig is köszönnek megkérdik hogy vagyok vagy írnak és ő szerinte nem kellene szóba sem állni velük..
2017. okt. 1. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!