Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek annak érdekében, hogy a volt barátnőm békét hagyjon nekem?

Figyelt kérdés
Tisztára mint egy nemnormális nő úgy viselkedik. Folyton ír, hív hiába tiltom le zaklat. Jön a könyörgésekkel és azzal, hogy megöli magát ha nem beszélek vele. Most az új tevékenysége lett az, hogy ha lát engem (vagy a barátai) az utcán egy lány társaságában rögtön ráír és kérdezi: együtt vagytok? tudod, hogy ő az én vőlegényem stb. Ez már nekem kínos nagyon, mert lassan egy lánybarátom sem áll velem szóba emiatt. És a hab a tortán, hogy feküdjek le vele, legalább ennyi örömöt is adjak neki. Én már csúnyán és szépen is mondtam neki, hogy hagyjon békén. Mit csináljak még?
2017. szept. 30. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy videót, melyen tömsz egy másik lányt. :)
2017. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jelentsd fel zaklatásért. Ha probléma adódik a rendőrségen, akkor vagy úgyis elmagyarázzák, hogy mit kell(ene) tenned a sikerért, vagy neked kell kitalálnod, de előbb-utóbb be tud neki csapni a ménkű.


Addig úgyis a nyakadra fog járni szorgosan, amíg teheti... (és közben gyártja neked a bizonyítékokat).

2017. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ez a vágya, keféld meg. De úgy, hogy utána soha többé ne akarjon veled szóba állni. Használd ki, éld ki rajta minden perverziódat. Hátha kiábrándul.
2017. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Uccsó.


Jahh... hogy aztán még a kérdező legyen följelentve/bezsarolva egy nemi erőszakkal.

(Egy besikerült gyereket nem is említenék.)

2017. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel. Mi olyan bonyolult? :D
2017. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!