Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet köztünk? Nem bírom így!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet köztünk? Nem bírom így!

Figyelt kérdés

Van egy srác 2,5 éve tart köztünk ez a se veled se nélküled dolog. Eleinte csak összejártunk néha néha talizunk. Neki is volt közbe más nekem is. Én nagyon megszerettem őt ez idő alatt.Ő ettől megijedt vagy nem tudom. Nekem van egy gyerekem és lehet ez rémiti el. Nekem is volt más neki is, de én egyszerűen nem tudok mással lenni.. Ha van valakim ő egyből tiszta ideg kivan akadva e miatt. Ki akar sajátítani??!! Egyszerűen nem tudom mit akar tőlem. Az a válsz hogy “nem tudom” barátság extrákkal” De akkor könyörgöm őt miért idegesíti ha én mással vagyok ???

Tegnap is találkozunk egyfolytába fogja a kezem mint aki nem akar elengedni. De valami mégis gátolja ebbe az egészben..



2017. szept. 30. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Siman elofordulhat az, hogy teged akar, de a gyerekedet nem.
2017. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy csak nem tudja mit akar vagy nem tudja a neved vagy ilyesmi:)
2017. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak nem akar osztozni, hiaba nem akar komolyat sem. Hany evesek vagytok?
2017. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én 25 ő 28

Amikor osszevesztunk nagyon akkor baratnőmnek mondta, hogy elfogadná a gyereket is.

Az a baj hogy kezdem feladni így olyan nehez csak a sok ???? jel van bennem .. Sose ad normalis választ

2017. szept. 30. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Mar 2 eve fel kellett volna adnod. Az ilyen se veled / se nelkuled dolgokat nincs ertelme huzni.
2017. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja elfogadni hogy téged más is dug nem csak ő, annak ellenére hogy neki is van másik nője. Ki akar sajátítani. Hosszú távű kapcsolat sose lesz belőle mert nem fogja elhinni hogy hű vagy hozzá mert a jelenlegi partnereidet is megcsalod.
2017. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Katyvasz, már megint egy " csodás" páros, akiknek fogalmuk nincs, mi a párkapcsolat, mi a szerelem, a kitartás, a megbecsülés. Nem baj, pechedre lesz még egy gyereked ettől is, aztán " megpecsételődik" a sorsotok...neked ez kell, ez jó??
2017. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szereti, ha mas is telelovi az ingyen lyukat. Ennyirol van itt szo.
2017. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!