Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel szokott idegesíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szokott idegesíteni a párod gyereke?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha az a gyerek az előző kapcsolatából való.

Pénz? Hiszti? Rajzfilmvinnyogtatás? Nem azt eszik amit kéne? Visszapofázás?


2017. szept. 30. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Semmivel. Nyugodt típus vagyok, a kislány pedig aranyos, jól nevelt.
2017. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Semmivel.


Szimplán azért gyűlöl, mert létezem. :(

2017. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Helikopterezik a Loch Ness-is szörnnyel, miközben dolgozok... kis rosszcsont, qrná seggbe egy ló! -.-


36N

2017. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a párommal, azaz az anyjával beszél! Ennyi és nem több. De ez felháborító.

A párom fia 16 és iszonyat flegma. Én meg ezt a tulajdonságot mindenkiben mélységesen megvetem, irritál.

2017. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerett engem a maga módján! Én pedig nagyon türelmes vagyok, az anyukáját viszont sokszor kiakasztotta! Ami idegesítő volt, nem lehetett saját ágyra szoktatni anyukájával aludt...nekem pedig szöktetni kellett az exem szombat esténként (szüleivel lakott).
2017. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem kezdek olyan pasival,akinel gyereke van. Van eleg sorscsaas az eletemben igy is.
2017. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem fiában az egyetlen "idegesítő" dolog, hogy 14 évesen okosabb nálam. :) Az apja eszét örökölte. Az anyjáról nincs túl jó véleményem, de azt el kell ismernem, hogy szófogadó, illemtudó gyereket nevelt belőle.
2017. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a "GYEREK", akit a mostohaanyja gyűlöl, ha nem lett volna egyértelmű.
2017. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!