Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom hogy mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy mit csináljak nem akkar változni a párom?

Figyelt kérdés
Hellótok 2 éve vagyunk együtt a páromal gyerek is van.Egy ideje nemtudom sokszor eldönteni hogy szeret-e egyáltalán ha kérdem azt mondja hogy igen vagy aha vagy énis. Volt utobbi időben nagyon sok veszekedés is. Én az javasoltam hogy változunk meg és hozzuk helyre azt ami elromolott. Bele is egyezet. De viszont ő azt mondta hogy nemtud megváltozni vagy nem akkar. Már totál egyedül érzem magam egykis figyelemre és gondoskodásra vagynék de ezt nemkapom meg. Már nemtudom mit csináljak várjak e egyáltalán még hátha változik valami vagy ne. Mindenél jobban szeretem és nem szeretném elvesziteni de már kivagyok készülve idegileg tanácstalan vagyok hogy mit tegyek. Ezért fordulok hozzátok. Együtt élünk nálam lakik. 23/férfi
2017. szept. 30. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Minek kéne változni?
2017. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mitől készülsz ki konkretice?
2017. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
anyit kértem tőle hogy foglalkozon többet velem és hogy ha szeret akkor azt éreztese velem is és ez az amiben nemtud vagy nem akkar megváltozni
2017. szept. 30. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vegyél egy helyesírási szótárt

2. beszéld meg vele a dolgot

2017. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

elsőzör is ha kötekedni akkarsz akkor neki irj

Másodszor milliószor próbáltam már megbeszélni vele dolgot de eredménytelenül

2017. szept. 30. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosabban miben kéne változnia? Mi a baj?
2017. okt. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek népszerű.

1: még csak két éve vagytok együtt, de már gyerek is van. Te is félig kölyök vagy még 23 évesen. Nem hiszem, hogy ez a gyerekvállalás egy jól átgondolt döntés volt. Ezen már úgyse lehet változtatni.

De ez lehet az egyik oka, hogy itt tartotok.

Ő úgy gondolja, hogy be van oda betonozva a gyerekkel. És elég valószínű, hogy akkor se tudna menni sehova, ha akarna.

Akkor se, ha már nem szeret.


2. Ugye ott a gyerek: nem biztos, hogy tényleg elhanyagol, lehet, hogy te érzed úgy, hogy a gyerekhez képest kapsz kevesebb figyelmet, illetve régen több energiája volt rád.


3. Nem írod, mennyi idős a pici, de legfeljebb egy éves. Szülés után idő kell, hogy a hormonháztartás visszabillenjen, főleg, ha szoptat.

Te pedig nem megerősíted a nőiségében, hanem folyamatosan érezteted, hogy kevés neked.


Úgyhogy kapd össze magad!

Ne üres közhelyeket puffogtass, hogy "változzunk meg", "mutasd ki, hogy szeretsz", mert nem gondolatolvasó a párod.

Mondd meg, hogy mit akarsz.

"Este menjünk el sétálni kettesben." Vagy "Átvihetnénk a nagyihoz a gyereket hétvégén, és szexelhetnénk egész délelőtt. Szeretném látni a tested, ahogy rásüt a nap a konyhában. ;)" Vagy "Csinálhatnál nekem (kedvenc kaja), senki se csinálja olyan jól, mint te."

Egy kívánság, egy dícséret. Hidd el, hogy igyekszik majd a kedvedre tenni.

A nőiesség pedig törékeny dolog. Neked kell ápolni, gondozni, mert te teszed őt nővé. Úgyhogy legyél mellette igazi férfi! Udvarolj!

Egy nyakra puszi, amikor főz, egy cirógatás, mikor mellette mész el, egy bók, hogy milyen szép, jó az illata, puha a bőre, stb, stb.

Ez olyan, mint egy tükör. Azt tükrözi vissza, amit odateszel. Ő is egyre kedvesebb lesz veled és egyre jobban kivirágzik.

Messziről meg lehet mondani egy feleségéről, hogy "rendesen karban tartják", vagy sem. Nem csak a szomszéd nőjére kell egyből rávágni, hogy biztos azért hisztis, mert este nem volt rendesen megdugva. Lehet a saját portádon is sepregetni, ha mindig morcos az asszony, és este egy kicsit kényeztetni, cirógatni, hogy másnap jobb kedvvel ébredjen. ;)

2017. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszaló köszönöm a válaszod a gyerek 14 hónapos lesz szex az nem nagyon van ez lehet szülés végedt is ő is ezt mondja beszélgettünk már nagyon sokat hogy hogyan javitsunk a dolgokon egyenlőre nincs nagy változás jó igaz nem megy minden egyiknapról másikra én próbálom jobbá tenni az egészet és énis azon vagyok változak mert közre játszotam ebben ami most van elhanyagoltam őt. És még egyszer köszönöm válaszod sok hasznos dolog volt benne
2017. okt. 1. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!