Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyom kellen hogy lebeszéljen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyom kellen hogy lebeszéljen?

Figyelt kérdés

Párommal 4 hónapig voltunk együtt. Szeptembet elején lett vége.

Mint kiderült terhes vagyok.

Ebbe most ne mennyünk bele igen a megszakítás nem jó védekezés.

Ő 21 éves én 24.

Túl vagyok már egy eljegyzéses kössük össze az életünket kapcsolaton.

Szeretjük egymást még csak sok minden történt. Nem odafigyelés stb.

Szerinte korai a baba. Fiatalok is vagyunk meg ugye nincs is kapcsolatunk.

De én szeretném a babát. Nem érzem korainak. Ha jönni akar jöjjön. Azanyagiak az én részemről stabil.

Szerintetek is korai? Vetessem el? Másnak nem lehet gyereke. Régebben háborúban is szültek.

Aggódok hogy neki ezzel rosszat teszek ha megtartom. Nem szeretném hogy kényszer legyen neki. Köszönök minden választ és kritikát



2017. okt. 1. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kétszer olvastam el, mire nagyjából megértettem. Borzasztó keszekusza az írásod...

Kényszer lesz neki, ő nem akarja a gyereket, nem akar gyerektartást fizetni. Ennek ellenére, ha szeretnéd, tartsd meg a gyereket.

Arra viszont ne számíts, hogy újra egy pár lesztek és támogatni fog. Ez akkor is igaz, ha megtartod a gyereket és akkor is, ha nem. Soha, semmilyen körülmények között ne számíts rá, hogy ez a kölyök visszamegy hozzád!

2017. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyedül is felnevelnéd, a te dolgod, de ne vedd természetesnek, hogy visszajön hozzád és idővel mintaapa lesz.
2017. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha el tudod látni egyedül, hajrá.


Neki természetesen kényszer lesz, és jó eséllyel telibeszarja a gyereket meg téged is.

Gyerektartást kérhetsz tőle, de ő soha nem lesz apja aközös gyereknek.

2017. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!