Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettek mindketten ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek mindketten ilyen távolság tartóak?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű a szituáció. Van egy kapcsolatom, amiben jelenleg igazán eltávlodtunk barátommal egymástól. Elég gyakran veszekszünk, mert ez most egy nehéz időszak mindkettőnknek, és elég stresszes az életünk. Ezt megelőzően viszont minden, olyan tökéletes volt, ami nekem úgy hiányik.

A másik meg, hogy megismertem valakit féléve és tudom, hogy nagyon tetszem neki, meg kedvel önmagam miatt is, egyszer elmondta ezt nekem. Viszont tudja, hogy van barátom és én nagyon hűséges típus vagyok, meg rá ez idő alatt én barátként tekintettem. Viszont most kevesebbet beszélgetünk és kicsit azt érzem távolságot akar tartani. Viszont most azt érzem hiányzik, hogy ott legyen a napokban.


2017. okt. 1. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ebből a szituból ne akarj semmit. Nyilván nem akar harmadik lenni a srác. Miért érdekel téged hogy tetszel neki? Jó alternatíva lenne következőnek?

Ki hiányozna jobban ha valamelyikuk nem lenne a baratod vagy a masik pasi?

2017. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom őszintén szólva, mindketten nagyon hiányoznának, mert jó lenne visszakapni barátomat, olyannak amilyen volt, persze ehhez én is kellek, csak a kimerültségemből nem látok egyenlőre kivezető utat.

Az abaj, hogy mindketten nagyon mások. Mármint mást kaptam tőlük. Barátom inkább, olyan, hogy mellette igazán önmgam tudok lenni és kitodik teljesedni. Viszont a másik fiú, akire én barátként tekintettem ő meg lelkileg annyira megértő. Más nagyon, és most hiányzik az a fajta figyelem, hogy kevesebbet beszélünk.

2017. okt. 1. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg időt szakítani a párodra mert akármilyen stresszes az életetek most, nem az a megoldás, hogy a másik fiúra koncentrálsz, ez csak menekülés a probléma elől. Illetve dönts, hogy mit akarsz a továbbiakban, és kivel.
2017. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!