Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyógymasszőr pasival összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógymasszőr pasival összejönni öngyilkosság? Iszonyat féltékenységgel jArhat? Van itt olyan akinek volt /van masszőr pasija?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt ilyen barátom! Nem csalt meg soha, na meg elég nagy tévhit azt hinni hogy csak csinos fiatal nőket maszirozik. Rengeteg idős ember fordult meg a kezei között többség ez volt inkább.


Viszont nagyon tudott kényeztetni ;)

2017. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én simán összejönnék ilyen pasival, nem féltékenykednék :)
2017. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

A nőgyógyász veszéjesebb :)

Viccelek, ha meg akar csalni így is meg fog

2017. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan, dehogy... :)

Ahogy már valaki írta, az egy téves elképzelés, hogy csupa bombanőt masszíroz, sőt, ha tényleg GYÓGYmasszőr, akkor a vendégei 90%-a idős/túlsúlyos/gerinc- és derékproblémás emberke. Nyugi...

2017. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miert lenne ongyilkossag?

Eleve gyogymasszorhoz leginkabb nyugdijasok jarnak.

2017. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jartam gyogymasszorrel, korhazban dolgozott. A kliensei kivetel nelkul idos emberek voltak
2017. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát én láttam a klienseit a legtöbb fiatal vagy max milf korú és nagyon jól néz ki. Olyan helyen van ahova nem a csórók járnak és az isósebbek és jó alakúak és ápoltak vannak. Biztos van idős is meg férfi is de ez a kisebbség sztem. Sajnos.
2017. okt. 1. 15:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Láttam egy nőt aki kb 50 volt de olyan fullra ápolt és megcsinált sztem költ az mindenfele csodaszerekre is lehet már 55 is volt vagy 60 fele vékony jó alakú és szilikon mellü de mégis olyan konszolidált és láttam hogy nézett a pasira rajongással pedig egy ügyvédnő,
2017. okt. 1. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Izé, figyi... TE ne gyere össze gyógymasszőr pasival, mert RÉSZEDRŐL valóban iszonyat féltékenységgel járhat (sőt, járni fog) a dolog.

Hagyd meg másnak, te meg keress egy bányászt! De tényleg...

2017. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De hát én belé vagyok szerelmes...
2017. okt. 1. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!