Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal gyermekem apjával? Alig foglalkozik velünk. ű Teljesen kivagyok már.

Figyelt kérdés
Durván 2 éve vagyunk együtt. Van egy 6 hónapos kisfiunk. Az első évben egyáltalán nem volt még vita sem. Most meg szinte minden napos. Ha itthon van sincs velünk. Mindig kint van és talál magának munkát. Nincs egy közös program. Este beesik már sötét van. Van hogy fürdés nélkül elalszik az asztalnál vagy a tiszta ágyban koszosan.Bent nen csinál semmit semmit nem segit. Pedig régen bent is mindig próbálta szépitgetni a lakást. Ha szólok érte megsértődik és kihozza hogy én vagyok a hibás. Én változtam. Igen változtam mert már elegem van ebből a helyzetből. Idegesít hogy minden fontosabb nálam nálunk. Szeret minket tudom de mégsem foglalkozik velünk. Inkább kimegy és keres csinálnivalót. Nem beszél meg velem dolgokat. Egyedül dönt. Ha mondok valamit van h akkor is máshogy dönt hiába mondom h igy legyen ő felülbírálja a döntéseket. Már nem birom idegileg. Tönkre mentem. Folyton sírok. Nem ért meg semmiben. Mindent elfelejt. Születésnap névnap programok. 4x 5 x elkell mondjak valamit talán akkor megcsinálja. Bent csak a kupit csinálja maga után nem pakol el. Meg a 17 éves fiával is sok baj van. Lehet igy nem jön át de rengeteget idegeskedek a helyzet miatt.
2017. okt. 1. 12:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Ezért kéne MEGISMERNI azt az embert akinek gyereket akarsz szülni. "Durván 2 év"? Ha te ennyi idő után már gyereket csináltál neki akkor magadra vess... Most válni/szakítani nehezebb a gyerek miatt. Gratu.
2017. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Maximálisan egyet értek az első válaszolóval. Ha annyi ezresem lenne, mint ahányan ilyen felelőtlenül vállalnak gyereket hajajj...
2017. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Végig sem olvastam ezt a rinya áradatot. Gyakorlatilag fölcsináltattad magad egy idegennel egy pár hónapos kapcsolatocskában és most komolyan nem érted, hogy mi a gond? Akkora hülye pitsa vagy, hogy még sajnálni sem tudlak. Csak már megint a gyerek szív... Komolyan engedélyhez kéne kötni a szaporodást.
2017. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy a lelkembe tiportatok. Nincs elég bajom. A gyermekemnek semmi baja nem származik az én kínomból. És mint mondtam semmi baj nem volt kb 6-7 hónappal ezelőttig. Nem ez volt a kérdésem hogy oktassatok ki kinek kell gyereket szülni.

Szóval innentől megkérném hogy az válaszoljon aki nem csak sértegetni tud úgy hogy nem is ismer! Köszönöm.

És 29 évesen bocsánat hogy gyereket vállaltam amikor úgy gondoltam megtaláltam azt a személyt akivel érdemes.

2017. okt. 1. 13:07
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem látom nyomát sem a szeretetnek, sem a tiszteletnek. Előttem már kiosztottak, hogy nem ismerted meg és minek vállaltál felelőtlenül gyereket, ezt en is így gondolom. Viszont ezek után a megoldáson kéne törnöd magad, hogy ne betegedj bele ebbe a posványba, mert meghal a lelked. Ennél az egyedüllét jobb. Ha nem tudjátok megbeszélni sem, akkor külön kell menni, remélhetőleg nem függsz tőle anyagilag, akkor mindenképpen.
2017. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

A gyermekemnek semmi baja nem származik az én kínomból. - ténleg?


Szerintem pedig igencsak szar értékrendben nő így fel.

Apa koszos, polatlan, leszar minket, anya sír.

Tényleg nem lesz baja ebben a légkörben.


Más: szülés előtt illik kiismerni a másikat, nem 4 hónap után teherben maradni tőle.

2017. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos semmit nem tudsz csinálni. Nem tisztel, nem érdekled, megváltoztatni nem fogod tudni. Nem kezdem el ezt, amit sokan mondanának, hogy igen, ezért kell megismerni a másikat, mielőtt gyereket vállalsz vele, mert sajnos sok év után is kiderülhet, hogy nem az akinek hitted.

De ez akkor is veszett fejsze, talán majd akkor veyzi észre magát, ha büdösen-koszosan felébred az ágyban és üres a lakás, mert elhagytad.

2017. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

29 évesen azért csináltattad fel magad, mert rád jött a gyerekhiszti, és összefeküdtél egy idegennel.


Pont. Így jártál, én csak a gyereket sajnálom, aki a ti ostobaságotok miatt szív.

2017. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem így ismertem mikor gyereket VÁLLALTUNK! Nem tudom mi a megoldás én próbálom keresni. Beszélni vele. Próbáltam már szépen csúnyán halkan hangosan idegesen nyugodtan de semmi. 0 figyelmesség. Ha én nem szólok nem megyünk sehova főleg nem hármasban

Ha megyünk is vinni kell a fiát. Meg mindig mondja mért nem mondom h menjünk vagy csináljunk bármit együtt..az oké h mondom de néha jól esne ha magától eszébe jutna. Bármi figyelmesség. Én mindig meglepem valamivel. Figyelmes vagyok vele ő meg nem. És nehezen tudom ezt elfogadni

2017. okt. 1. 13:27
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Mekkora ostoba vagy. Az ilyen nőknek köttetném el a petevezetékét egy pszichológiai tesz után. Ha 2 éve vagytok együtt és 6 hónapos az a szerencsétlen gyerek, akkor 9 hónap után csináltattad fel magadat. Aki intelligens, és érett az pontosan tudja hogy minimum 2-3 év kell együtt lakva, hogy biztosan kiismerjék egymást valamennyire, és csak utána vállalnak gyereket. Te neked meg viszketett a puncid, meg már biztos bántott hogy nincs gyereked ezért a helyi menő csávóval felcsináltattad magadat. Gratulálok!!!! Sajnálom azt a szegény, szerencsétlen kis lelket, aki ilyen ostoba szülőkhöz került. Biztos lehetsz benne hogy nem lesz leányálom a gyerekednek az élete mellettetek. Lehet hogy az apja évekig nem is fog vele foglalkozni. Tudod, a gyerekek nem buták. Lehet hogy te azt gondolod hogy ááá még alig pár hónapos nem is észlel semmit. Nem a lószart nem. Már pár hónapos korától kezdve az anya hasában érzékeny a külvilágban történtekre, nézz utána ha nem hiszed. És nekem ezt egy 40 éve praktizáló profi pszichológus mesélte el, hogy hogy alakul ki a gyerekben a kötődés a szüleihez, és a viselkedésében mennyire meghatározó az első 7 év, hogy milyen környezetben nő fel.


Szóval a gyerekednek igen is már most szüksége lenne SZERETŐ APÁRA + ANYÁRA. És amíg kisgyerek addig mindenképp erre lenne szüksége hogy egészséges, torzulás nélküli személyisége fejlődjön ki 7-8 éves korára.


De ahogy téged elnézlek, erre nem sok esély van. Én tényleg megtiltanám hogy ilyen felelőtlen és végtelenül ostoba "nőknek" gyereke legyen.

2017. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!