Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön dolgozni évente 4-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön dolgozni évente 4-5 hónapot, aztán otthon lenni 7-8-at folyamatosan, működhet így egy kapcsolat/házasság hosszútávon?

Figyelt kérdés
Az egésznek az a lényege, hogy 4-5 hónapnyi folyamatos külföldi munkával annyi pénzt tudok keresni, hogy a fenn maradó 7-8 hónapra bőven elég. Egy jóval átlagosnál magasabb fizetés jön ki hónapokra lebontba. Ugyanazzal a munkával otthon 1 év alatt sem keresném meg azt a pénzt amit így pár hónap alatt. A kapcsat kibírná azt hogy évente ennyit távol vagyok, de a maradék időben otthon, mindenből ki tudom venni a részem, sőtt, 100%-ot tudok nyújtani a 7 hónap alatt a szabadidőből fakadóan.

2017. okt. 1. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, bátyám sógora csinálta ezt.

5 hónap alatt hazahozott vagy 3 millió forintot.

Aztán el is lett verve vagy két hónap alatt, mert nem tudták mennyi az elég.Aztán visszament, megint hazajött, megint elment, majd azt vette észre, hogy otthon nincs, pénz nincs, a feleségét meg boldog-boldogtalan dugja

2017. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez így nem felelne meg, de lehet, másoknál működik.

Apukám dolgozott így, csak ő ugyanannyit volt kint, mint otthon. Kb megőrjítette a családot, amikor már 2 hete otthon volt, mert ugye akkor nem dolgozott, de mi gyerekek jártunk iskolába, anyu munkába, ő meg nem találta a helyét.

Amikor nem volt otthon, akkor meg anyu készült ki, mert minden a nyakába szakadt.

Lehet, normális családoknál működik, csak nekünk nem jött be.

2017. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a párod is dolgozik annyival kevesebbet kell külföldre menned. Vagy a párod kimehet veled, vagy eldönthetitek, hogy letelepedjetek egy helyen. Vagy maradhat így, két emberen múlik, meglehet oldani, úgy hogy jó legyen, de ha az egyik variáció nem jön be, akkor meglehet próbálni a másikat.
2017. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A pénz "elveréséről", nincs szó. Az egyetemet is úgy végeztem el hogy 3 hónapot minden évben külföldön dolgoztam, aztán amit kerestem beosztottam az év hátralevő részére, plusz pénznek számított anno. Otthon sem tervezem a folyamatos semmmittevést, persze mindenből kivenném a részem. Meg gondoltam part time munkára, 4-5 órában egy nap, besegíteni egy étteremben mondjuk reggelente. Szakácsként dolgozom.
2017. okt. 1. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor sima ügy szerintem, a Sógor elég link alak volt.
2017. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Külföldön vagyok.

Van egy kollégám akinek az a szava járása ha a párod otthon marad akkor nincsen párod. Sajnos ezt látom én is magam körül. Illetve saját tapasztalat is ez!

Szóval ne vegyél mérget rá hogy kibírja a kapcsolatod!

Rengeteg kollégának és volt kollégának kezelgetve lett otthon az asszony, mint ahogy nekem is.

Te is így járhatsz, de persze nem törvényszerű.


Anyagi részét nézzük : én mindenképp újra belevágnék!


Még annyi hogy fenttartásokkal szoktam kezelni ezt a dolgot hogy 4-5 hónapi pénzből nagyon jól megleszel....sajnos a tapasztalat megint nem ez!

De próba cseresznye!

2017. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan kapcsolatot, ahol a srac hajon dolgozik, o egy honapot van hajon, egy honapot otthon, felvaltva. Nekik 2 eve mukodik, bar azt mondjak, ez elso 2-3 nap nehez, amikor megerkezik, meg miutan elmegy is, megszokni az uj helyzetet.


En esetleg igy probalnam meg, azt nem tudom elkepzelni, hogy 5 honapig ne lassam a parom, aztan meg 7 honapig igen.

2017. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő és ez nem feltétlenül a kapcsolat erősségétől függ. Nekünk nem menne, és nem a megcsalás és szexhiány miatt, hanem mert nem vagyunk ilyen típusok. Belebetegednék. Számomra nem érne ennyit a pénz.
2017. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyit nem èr meg a pènz! Sok kapcsolatot láttam magam kórül, ami a külföldi meló miatt ment tönkre...
2017. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok, már mint a kintlét.

Idővel tuti lelépne a párod, szal itt nem csak az lenne, hogy időnként van, hogy valaki beugrik helyetted...

Másrészt én is azt látom a környezetemben, hogy jóval emberibb beosztás mellett is megjelenik a szerető.

Valamit valamiért :S

2017. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!