Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom az exével jár ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom az exével jár ugyan arra a szakra és nekem nem is említette, hogy van ez?!

Figyelt kérdés

Barátom most kezdett Szegeden infó szakon és kiderült, hogy az exévelvan 2-3 közös órája van viszont ő ezt nem említett nekem, de megtudtam.

Őszintén engem zavar, ideges vagyok félek, hogy újra érzelmeket fog kelteni a barátomban.

Fél évig voltak együtt, de a barátom szakított vele mert csúnyán viselkedett a csaj.

Szerintetek van okom aggódni? Velem 1,5 éve van együtt.

22L



2017. okt. 2. 14:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

* 2-3 közös órája van az exével.

Elnézést az elírásárt!

2017. okt. 2. 14:10
 2/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a csajnak is van barátja.
2017. okt. 2. 14:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb sajat magam miatt aggodnek a helyedben...
2017. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért?:(
2017. okt. 2. 14:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem szólt, mert tudta, hogy akkora cirkusz lesz belőle, hogy még vadidegenekkel is megosztod a problémát. Fogadj meg egy női tanácsot: ne hárpiáskodj! Veled van vagy vele? Inkább gondoskodj róla, hogy még csak eszébe se jusson más nővel kezdeni
2017. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze már a csajhoz, minek mondta volna el? Én sem mondanám el, teljesen feleslegesnek tartanám, plussz, félnék attól, hogy a párom úgy érezné hogy azért számolok be róla mert ez egy fontos dolog, számít nekem valamit és ilyeneket érezne mint te - tök feleslegesen
2017. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Azert nem szolt, meet hisztis pitsa vagy.


N

2017. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jó tisztázzuk, soha életemben nem hisztiztem emiatt és nem is voltak vitáink se emiatt, se más miatt sem :D

Ez az ok ki van zárva. Nem vagyok egy hisztis p#csa, ilyen problémák magamban tartok mert tudom, hogy csak ártanék vele.

2017. okt. 2. 14:24
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket!
2017. okt. 2. 14:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem furcsa lenne, mert en elmondanam, anno az exem maszkalt utanam es en mindig elmondtam a baratomnak, hogy talalkoztunk. Nem ertenem, miert kellene titkolni, mindenesetre ki nem akadnek rajta, ha meg tudja normalisan magyarazni.
2017. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!