Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ő a lelki társam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ő a lelki társam, de más tekintetben pedig vállalhatatlan a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Adott barátnőm(?!?!?). Ténylegesen ő a lelki társam lassan 5 éve, Kapcsolatban vele az nagyon jó, nagyon jól megértjük egymást, viszonylag kevés vita volt mindig is, Viszont más párkapcsoalti tényezők mint a vonzalom, vágyak az totálisan megszűnt. Hónapok teltek el szex nélkül. Az elmúlt 1 évben együtt éltünk, millió szabadidővel, de nem kívántam jó ha 1-2 havonta volt. A csókot se igazán kívántam. Nem tehetek róla, de elmúlt ez a vozalom. Ez egyáltalán javítható?


Olyan döntés előtt állok ami a teljes egész jövőmre és az övére még durvábban ki fog hatni. Én nagyon vágyok már valaki másra akivel lenne kölcsönös vonzalom, akit kívánnék, de mégis ő az akivel tökre tudnám az életem élni, csak hát nem csak jó beszélgetések és megértés szükséges egy kapcsolat működéséhez. Hisz így csak a barátom.


Azóta eléggé depressziós is vagyok, és hát akadna másik lány akivel eléggé erős vonzalom alakult ki. (élőben még nem találkoztunk szóval nem volt szó megcsalásról).

Viszont ő nyilván nem lenne olyan mint a mostani kapcsolatom. Életemben nem voltam ilyen szar helyzetben. :(



2017. okt. 2. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnel mar vele lenni, akkor ne legyel. Mi az, hogy az o jovojere sokkal jobban kihatna? Nyilvan ne dobd ki az utcara, ha ilyesmirol van szo, oldjatok meg valahogy, hogy senkinek ne menjen tonkre a jovoje.
2017. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő saját állítása szerint senkinek se kéne. Úgy van vele, hogy ha én elmegyek ő egyedül hal meg. Való igaz nem sokszor csapták neki a szelet, de tudhatna változtatni rajta, de inkább panaszkodik.
2017. okt. 2. 15:38
 3/14 A kérdező kommentje:
De ez a baj, hogy szeretnék vele lenni, érzelmileg nagyon fontos nekem, de mi a francot tehetnék ha tesileg nem vágyom rá. Nem első rangú dolog persze, de 20-as éveiben az embernek azért kéne csinálni.
2017. okt. 2. 15:43
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit változzon meg a párod külsőleg.

Sport, fodrász, kozmetikus új ruhák.. talán jobban feldobná

2017. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Most le leszek pontozva, de én éppen ezért szoktam mondani, hogy néha jót tesz a megcsalás, felrázza a leülepedett kapcsolatot. Persze ha vad érzelmek vannak ebben, akkor nem szabad belemenni, de normál helyzetben a titkolózás és a bűntudat feltámasztja a vágyakat a másik iránt. Vagyis a megszokott, régi iránt. Nem mondom, hogy ez erkölcsös húzás, de egy próbát megér.

Egyébként meg 5 év múlva más mellett ugyanezt fogod érezni. A szerelem elmúlik, a vágy leül. Lehet, hogy más területen sem fogjátok jól megérteni egymást.

2017. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt írod, akadna más lány, aki iránt már kialakult a vonzalom.

Ha a barátnőddel szakítasz is, egy kis szünetet érdemes lenne tartani, mert ha rögtön lefekszel a másikkal, összemosódik minden benned.

2017. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jó de ha a szerelem elmúlik is megmarad a szexuális vonzalom ha jól néz ki a párunk. Megcsalni nem fogom.

Annyira szar ez a helyzet. :(

Érzelmileg annyira jó, de már nem bírom ezt a csak a barátom kapcsolatot

2017. okt. 2. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismerős.. Nagyon ramaty.


Mi miatt csökkent a vonzalmad iránta?

Változott valamit külsőleg, elhagyta magát/nem ad magára, esetleg meghízott az utóbbi időben?


HA ennyire jó a kapcsolat, érdemes lenne utánajárni. Elvégre ha eddig volt vonzalom, akkor ha megvan a kiváltó ok, még meg lehet oldani.

2017. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, meghízott erősen, de már próbál fogyni, de igazából,mikor vékony volt akkor se volt álmaim nője, tudom tahóság, de a belsőjébe szerettem bele. Nem tudom hogy jobb alakkal mennyire kívánnám. Te is voltál ilyen helytelen? Te mit tettél?
2017. okt. 2. 20:31
 10/14 A kérdező kommentje:
Mikor vékony alakja volt akkor volt szex, de akkor se sok, heti egy, akkor se akartam orrba szájba pedig én nagyon kívánnám, meg ő is kívánta de valahogy vele nem kívánták annyira pedig akkor még jobb alakja volt.
2017. okt. 2. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!